1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İstanbul Üniversitesi 30 Memur Alımı
İstanbul Üniversitesi 30 Memur Alımı

İstanbul Üniversitesi 30 Memur Alımı

24 Nisan 2017 Tarihinde İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Kamu Personel Alım İlanı Yayınlandı. Resmi İş İlanına Başvurmak İsteyen Adaylar 8 Mayıs 2017 Tarihine kadar Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Yayınlanan Duyuruya Göre Lise ve Lisans Me

A+A-

İstanbul Üniversitesi 24 Nisan 2017 kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan resmi ilana göre 27 Hemşire, 1 Sağlık Personeli, 2 Biyolog olmak üzere toplam 30 kişi istihdam edilecektir. İşilanları Kariyer.

Başvurular 24 Nisan 2017 tarihinde başlamış olup olup, 15 gün içerisinde mesai bitiminde sona erecektir. Başvuracak adayların Kurumun resmi internet sitesinde yer alan Başvuru Formunu doldurulmak suretiyle istenen belgeler ile beraber ilgili kuruma şahsen Başvuruda bulunacaklardır Posta yoluyla yapılan başvurular Kurum tarafından Kabul edilmeyecektir.

Başvuruda Bulunacak adaylar için Aşağıdaki Tabloda Ünvanlara Göre Mezuniyet durumu ve diğer Şartlara Ulaşabilirsiniz. Başvuracak adayların 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2016 KPSS-P3 puan türü, Lise mezunları için 2016 KPSS P94 puan türü esas alınacaktır.

15 Hemşire alımı, Döner Sermaye Butçesinden karşılanmak üzere, Hemşirelik Bolumu Lisans Mezunuları arasından alınacaktır. 2016 KPSS P3 Puan Turunden 55 ve Uzeri Puan Almiş Olmak şart.

12 Hemşire alımı Ozel Butçeden karşılanmak üzere, Hemşirelik Bolumu Lisans Mezunu Olmak. 2016 KPSS P3 Puan Turunden 55 ve Uzeri Puan Almış Olmak şart.

1 Kişi Diğer sağlık personeli alımı Doner Sermaye Butçesinden karşılanmak üzere, En Az Saglik Meslek Lisesi Mezunu Olup, Saglik Bakanligi Onayli Perfuzyonistlik Yetki Belgesine Sahip Olmak şart.

1 Kişi Biyolog alımı için Doner Sermaye Butçesinden karşılanacak. En Az Biyoloji Bolumu Lisans Mezunu Olmak. Kalite Kontrollerinin Yapilmasi işlemlerinde En Az 2 Yil Belgelenebilir Deneyimi Olmak ve diğer özel şartları taşıması gereklidir.

1 Biyolog alımı için Doner Sermaye Butçesinden karşılanmak üzere, Biyoloji Bolumu Lisans Olup, Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalinda Yuksek Lisans Yapmiş Olmak. Embriyoloji Laboratuvar Sorumlusu Sertifikasina Sahip Olmak. Yillik Siklus En Az 300 Olan Bir Tup Bebek Laboratuvarinda En Az 2 Yil Belgelenebilir Deneyimi Olup, Uremeye Yardimci Tedavi Teknikleri Konusunda Tecrubeli Olmak.

İstanbul Üniversitesi 30 Memur Alımı TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.