1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İstanbul Üniversitesi 32 Sözleşmeli Memur Alımı
İstanbul Üniversitesi 32 Sözleşmeli Memur Alımı

İstanbul Üniversitesi 32 Sözleşmeli Memur Alımı

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Memur alım ilanı 03 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 17 Ağustos 2017 olarak açıklanmıştır. Adaylar Şahsen başvuru yapacaktır Posta yolu ile başvuru kabul edilmeyecektir.

A+A-

İstanbul Üniversitesi 2 kişi Sözleşmeli Sağlık Personeli Hemşire istihdam edileceğini açıklandı. Alınacak memur için KPSS puan sıralaması ile adaylar başvurabilecekler. Başvurular başlamış olup 17 Ağustos 2017 mesai bitimine kadar Şahsen yapabilirler.

Sağlık Personeli Hemşirede aranan şartlar 32 Kişi için: Fakültelerin dört yıllık Hemşirelik Bölümü mezun ve Önlisans Hemşirelik bölümü mezun olması gerek. 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olması Lisans ve Önlisans olması gerek.

Diğer şartlar: Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48 inci maddesinde belirtilen nitelikleri taşıması, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak ve olumlu sonuçlanması. Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda başvurulan pozisyona uygun olmalarına engel bir durumu bulunmaması ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi, Nüfus Cüzdanının fotokopisi, KPSS belgesi, Başvurduğu pozisyonun gerektirdiği sertifika, çalışma belgesi ile birlikte başvuru yapılabilir. Özel sektörde çalışanlar için SGK hizmet dökümü, Kamu kurumlarında çalışanlar için çalıştıkları kurumdan alınacak hizmet belgesi şart.

Başvurular şahsen adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir.

İstanbul Üniversitesi 32 Memur Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.