İstanbul Üniversitesi KPSS ile sözleşmeli personel ilanı yayımlandı

İstanbul Üniversitesi KPSS ile sözleşmeli personel ilanı yayımlandı

Kamu üniversitesi personel alımı kapsamında yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; İstanbul Üniversitesi tarafından 4 kişilik kontenjan dahilinde sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Başvuru kılavuzu haberimizde…

Türkiye genelinde devam eden ve kamu personeli alımı kapsamında yer alan; memur alımı, sözleşmeli personel alımı, sürekli işçi alımı ve geçici işçi alımı ilanları yayımlanmaya ve başvuru detayları adayların bilgisine sunulmaya devam ediliyor.

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; görev yeri olarak işaret edilen adres İstanbul Üniversitesi oldu. 17 Eylül 2020 Resmi Gazetesinden yayımlanan kamu personeli alım ilanları arasında yer alan ilan bilgilerine göre; adaylara unvan ve kontenjan bilgileri sunuldu.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

İstanbul Üniversitesi tarafından yapılacağı beyan edilen kamu personeli alımları için adayların sözleşmeli personel statüsünde göreve başlayacakları; 4 kişilik kontenjan dahilinde alım yapılacağı ve Bilişim Personeli unvanı ile görev tayinlerinin takdim edileceği belirtildi.

Başvuru Süreci

17 Eylül 2020 Resmi Gazetesinden yayımlandığı gün itibari ile başvuru sisteminin açıldığı ifade edildi. Söz konusu ilan başvuru yapacak olan adayların;  1 Ekim 2020 tarihine kadar başvuru işlemlerini bitirmiş olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların; güncel başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası Zemin Kat Avcılar/İSTANBUL adresine şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Online ortamdan başvuru alınmayacak olup; adayların gününde teslim edilmesi koşulu ile aynı adres üzerinden posta yolu ile başvuru yapmaları da mümkün olacaktır.

Başvuru Şartları

Adayların başvurularının geçerli sayılabilmesi için 2018 KPSS P3 puan türünden puan ibraz etmesi gerekmektedir. Puan sunulmadığı takdirde başvuru puan hesaplaması için KPSS puan hanesinde 70; YDS puan hanesinde 0 (sıfır) yazılacaktır.

İş Geliştirme Yöneticisi alımı için adayların; 10 yıl ve üzeri bilişim sektörü tecrübesi sahibi olmak, en az 10 kişilik analiz ve destek ekibi yönetmiş olmak şartları aranmaktadır.

Veri Tabanı Yöneticisi alımı için kamu kurum ve kuruluşlarında veri tabanı yöneticisi pozisyonunda en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak şartı aranmaktadır.

Yazılım Geliştirme Uzmanı alımları için 2 kişilik alım yapılacak olup; adayların birçok proje işte başarılı olabilecek düzeyde .NET/C#/ASP.NET ortamında yazılım geliştirme bilgi ve becerisine sahip olmak şartı aranmaktadır.

Bilişim Personeli meslek grubuna ait ola ve kurum tarafından talep edilen teknik ve özel şartlar aşağıda yer alan kılavuzda listelenmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.