1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İTKİB 14 İdari Memur Alımı ve Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor
İTKİB 14 İdari Memur Alımı ve Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

İTKİB 14 İdari Memur Alımı ve Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

İstanbul Tekstil Ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İTKİB) Personel Alımı Duyurusu Yayımlayarak 14 İdari Memur Alımı ve Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor.

A+A-

İTKİB (İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne) Uzman Yardımcısı alımı kadrosu için 9 (dokuz), İdari Memur alımı kadrosu için 5 (beş) olmak üzere, aşağıda belirtilen kriterler çerçevesinde sözlü sınavla, toplam 14 (ondört) personel alınacaktır.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği en geç 06 Mayıs 2019 saat 17.00'a kadar şahsen ya da posta yoluyla yapılacaktır. Son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır. Ayrıca, belge ve bilgileri eksik olan adayların başvuruları işleme konulmayacaktır. Aday evrak fotokopilerinin aslının aynı olduğunu taahhüt etmiş sayılır; aksinin tespiti halinde kazanmış olsa dahi sınava ilişkin tüm hakları iptal edilir.

İdari memur ve uzman yardımcısı için öğrenim durumu; Siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, iletişim ve mühendislik fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri bölümleri mezunları başvuru yapabiliyor. Ayrıca KPSS 70 puan şartı isteniyor.

İTKİB memur alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.