1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. İTÜ KPSS 70 ile Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı
İTÜ KPSS 70 ile Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı

İTÜ KPSS 70 ile Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilanı kamuoyunun bilgisine sunuldu.

A+A-

Üniversitelerin ve üniversite kurum içi istihdam birimlerinin hem akademik hem de hizmet faaliyetlerinin devamlılığı için şart olan personel alımı noktasında tespit edilen eksik kontenjanların tamamlanması süreci devam ediyor.

Yapılan açıklamalar ve rektörlük onayları ile resmen çıkılan istihdam alım ilanlarında yazan bilgilere göre adayların akademik personel olmalarının dışında sözleşmeli kamu personeli olarak da hizmet vermesi mümkün oluyor.

İTÜ Sözleşmeli Personel Alıyor

Yayımlanan son istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli personeli istihdamı yapılacağı bilgisi ilan edildi ve ilgili ilan Rektörlük onayı ile çıkıldı.

Unvan ve Kontenjan

İTÜ sözleşmeli personel alımı olarak çıkılan personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre başvuru yapacak olan adayların Bilişim Personeli unvanı ile görevlendirileceği ve söz konusu istihdam için 1 kişilik kontenjan ayrıldığı açıklandı.

Başvuru Şartları

İTÜ Bilişim Personeli alımı için başvuru yapacak olan adaylardan öncelikli olarak yabancı dil puanı temini talep edilirken, adayların 2018 KPSS P3 sınavından 70 puan elde etmiş olmaları gerekmektedir. 

Mesleki yeterlilik konusunda hassasiyet barındıran ilanda yer alan ve kılavuzda maddeler halinde sıralanan teknik şartların tamamına uymak zorunluluğu bulunan bilişim personeli adaylarının özellikle Red Hat Enterprise Linux ve SUSE Linux Enterprise Server sunucu veri tabanlarında hakim derecede çalışabilecek konumda olmaları şartı arandığı ilan edilmiştir.

Başvuru Süreci

Başvuru yapacak olan adayların İTÜ Rektörlük Binasına şahsen veya son güne kadar posta ile ulaşabilmek kaydı ile başvurularını yapabilecek olup; adayların 2.9.2019 ve 16.9.2019 tarihleri arasında başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İTÜ Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum