İzenerji Şoför, Büro Memuru, Güvenlik 118 İşçi Alımı

İzenerji Şoför, Büro Memuru, Güvenlik 118 İşçi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi İzenerji, 5 Aralık tarihli büyük kapsamda alım duyurusu yayımladı. Başvurularını online alacak İzenerji, 10'un üzerinde farklı kadroda alım yapacak. İzmir İzenerji 118 personel alımı başvuru kılavuzu yayımlandı.

İzmir İzenerji 118 daimi işçi alımı kılavuzuyla birlikte adaylar başvuru yapmak için belediye şirketinin internet sitesinde yer alan CV bankasına başvuru yapmak için yoğunlaştı. Şoför, tekniker, büro memuru, güvenlik gibi önemli kadrolarda İzenerji 118 daimi işçi alımı başvuru şartları da belli oldu.

Kadro dağılımı:

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi olan İzenerji 2 iş makinesi operatörü, 2 spor eğitmeni, 7 şoför, 1 teknisyen, 1 engelli temizlik personeli, 15 temizlik personeli, 2 engelli beden işçisi, 13 beden işçisi, 1 sağlık teknikeri, 13 bahçe bakım elemanı, 1 biyosidal ürün uygulayıcı, 2 boyacı, 2 engelli büro personeli, 30 büro personeli, 1 çağrı operatörü ve 25 özel güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 118 daimi işçi istihdamı gerçekleştirecek.

Başvuru tarihleri:

İzenerji'nin yayımladığı alım duyurusuna başvurular bugün başladı. Son başvuru tarihi ise 7 Aralık 2019 olarak belirlendi. 

Başvuru şekli:

16 farklı ilan büyükşehir belediyesi tarafından yayımlandı. Bu ilanlara başvuru yapacak adaylar, sadece İzmir Büyükşehir Belediyesi İZENERJİ şirketinin internet sitesinde yer alan CV bankası üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirecek.

Başvuru şartları:

Yayımlanan ilanlarda başvuru şartları her ilan için farklı belirlenmiştir. Özel güvenlik görevlisi alımında özel güvenlik kartına sahip olup İzmir çevresinde oturması şart olarak öne sürülmüştür. Büro personeli alımında en az lise mezunu olmakla birlikte tercihen üniversite mezunu adaylar başvuracaktır. Bahçe bakım elamanı, temizlik personeli ve beden işçisi alımına ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Şoför alımında ise en az ortaokul mezunu aday başvuru yapabilecek. Ayrıca şoför adaylarının B sınıfı ehliyet ile psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olması gerekmektedir.

Belediyelerce iş ilanları sürekli yayımlanmaktadır. İş ilanlarını takip etmek için personel alımı sayfamızı ziyaret edin. İzmir İzenerji 118 daimi işçi alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum