İzmir Belediyesi Farklı Unvanlarda 31 Sürekli İşçi Alıyor

İzmir Belediyesi Farklı Unvanlarda 31 Sürekli İşçi Alıyor

İzmir Belediyesi tarafından görevlendirilecek olan ve farklı unvanlarda istihdam edilecek olan 31 işçi alımı ve personel alımı yapılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti yerel yönetimleri kapsamında vatandaşa birçok alanda hizmet veren ve destek faaliyetinde bulunan belediyeler ile belediye şirketlerinin bünyesinde gerekli görülen pozisyonlara personel alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre, belediyelerin insan kaynakları departmanı ve istihdam çalışma ofisi birimleri tarafından belirlenen koşullar altında talep edilen işçileri ve personelleri için ilana çıkılıyor.

İzmir Belediyesi Personel Alıyor

İşbu ilanlarda yer alan bilgilerin akabinde her adayın süreç içerisinde doğru bir başvuru süreci deneyimleyebilmesi adına kılavuzlar yayımlanırken, bu kılavuzlardan elde edilen bilgilere göre İzmir Belediyesinin de bu süreç dahilinde yeni personel alımı ve işçi alımı yapacağı açıklandı.

31 Kişilik Kontenjan Açıldı

Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre; İzmir iş ilanları ve İzmir Belediye iş ilanları olarak kayıtlara geçen istihdamlar için toplamda 31 kişilik kontenjan ayrılmıştır.

İzmir Belediyesi personel alımı olarak bilinen ve merkezi istihdam adresi olarak Ödemiş Belediyesi işaret edilen istihdamlar için toplamda 4 farklı unvanda alım yapılacaktır.

4 Unvanda İstihdam

Verilen unvan ve kontenjan bilgilerine göre; 1 İş Makinesi Operatörü, 2 Güvenlik Görevlisi, 8 Büro Elemanı, 20 Beden İşçisi alımı yapılacak olup; adayların tamamının Ödemiş sınırları içerisinde ikamet etmesi talep edilmiştir.

Emeklilik hakkı kazanmayan adayların yapacağı başvurular için İş Makinesi Operatörü ile Güvenlik Görevlisi alımlarına başvuru yapacak olan adayların mesleki sertifikalara sahip olma koşulu bulunmaktadır.

Başvuru yapacak olan adayların İzmir iş ilanları için en geç 14.9.2019 mesai bitimine kadar aşağıda yer alan kılavudaki belgeler ile birlikte belediye binasına başvuru yapmaları gerekmektedir.

demis.PNG

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.