İzmir Belediyesi KPSS Şartsız 36 Personel Alımı İlanı Yayımlandı

İzmir Belediyesi KPSS Şartsız 36 Personel Alımı İlanı Yayımlandı

İzmir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı unvanlarda 36 personel alımı ve işçi alımı yapılacağı açıklandı.

Belediyeler ile belediyelerin yerel hizmet birimleri tarafından ortak faaliyet yürüttükleri ve merkeze bağlı olarak çalışmalar yapan ilçe belediyeleri kapsamında personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediliyor.

Yayımlanan her ilanda ilana ilave olarak eklenen başvuru kılavuzu yer alırken, iş arayan vatandaşlar için bu kılavuzlar bütün süreç boyunca yol gösterici metin olarak önem arz ediyor.

Yayımlanan ilanlardan elde edilen son bilgilere göre; belediyeler dahilinde yeni personel alımları yapılacağı açıklandı. Bahsi geçen belediye ise İzmir Belediyesi olarak ilan edildi.

Menderes Belediyesi Personel Alıyor

İzmir Belediyesi personel alımı olarak çıkılan ilanda verilen detay bilgiler göre alımların İzmir merkeze bağlı olarak görev yapan Menderes Belediyesi tarafından yapılacağı açıklanmaktadır.

Söz konusu alımlar için toplamda 4 farklı unvan belirlenmiş olup; çok sayıda yapılacak personel alımı süreci dahilinde 10 Büro Memuru, 15 Süpürgeci Personel, 10 Beden İşçisi ve 1 Avukat alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Bu alımlar için başvuru yapacak olan adayların İzmir Menderes ilçesinde ikamet ediyor olmaları şartı aranırken; Beden İşçisi ve Süpürgeci için ilkokul mezuniyeti, Büro Memuru için lise mezuniyeti ve Avukat alımı için de lisans mezuniyeti şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak olan adayların kılavuzda yer alan bilgilere göre en geç 10.9.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İzmir Menderes Belediyesi Personel Alımı için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum