1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İzmir Devlet Opera ve Bale Sanatçı Alımı
İzmir Devlet Opera ve Bale Sanatçı Alımı

İzmir Devlet Opera ve Bale Sanatçı Alımı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü İzmir tarafından Sözleşmeli Sanatçı alınacağı duyuruldu. Başvurular başlamış 24 Şubat 2017 de sona erecektir. Alınacak personel Koro sanatçısı Tenor olarak istihdam edilecektir.

A+A-

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli Koro Sanatçısı Tenor alınacaktır. İzmir Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 1 kişi Koro Sanatçısı Tenor istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel İzmir çalışma adresi belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

1 kişi Koro Sanatçısı Tenor için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Koro Sanatçısı Tenor olarak çalıştırılacak sanatçılar, Müdürlük Sanat Kurulu’nca dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır. Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarınıyeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularındaiyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

Başvurularda 1 Kişi Orkestra Koro Sanatçı Tenor için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 24 Şubat 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir. İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Elhamra Opera Sahnesi Binası Milli Kütüphane Cd. No: 37/39 Kat: 3 Koro Stüdyosu Konak/ İZMİR

Dinleme günü ve saati 15 Mart 2017 saat 11: 00 de yapılacaktır. Başvuru esnasında aday tarafından güvenlik araştırması formu doldurulacak olup, Başvurular en geç 24 Şubat 2017 cuma günü saat mesai bitimine kadar ilgili Müdürlüğe başvurmaları gerekmektedir.

İzmir Devlet Opera ve Balesi 1 kişi Koro Sanatçı Tenor alım ilan kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.