İzmir İleri teknoloji Enstitüsü kura ile 4 personel ilanı yayımlandı

İzmir İleri teknoloji Enstitüsü kura ile 4 personel ilanı yayımlandı

21 Ekim 2020 İŞKUR iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan istihdam duyurularında yer alan bilgilere göre; üç farklı ilan dahilinde toplamda 4 kişilik alım yapılacak olup; yaş şartı aranan ilan için kura yöntemi ile görevlendirme yapılacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarında devam eden   kamu personeli alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Söz konusu alımlar için adayların bilgisine sunulan güncel başvuru kılavuzları aracılığı ile başvuru süreç bilgileri ve başvuru şartları açıklanıyor.

İzmir İş İlanları

Ege Bölgesinin en önemli istihdam merkezlerinden biri olan İzmir iş ilanları kapsamında güncel şekilde yayımlanan 4 kişilik personel ilanı detayları listelendi. Adayların Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile duyurulan bilgilere göre; Konak Hizmet Merkezi tarafından açıklandığı üzere; İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Personel Daire Başkanlığı dahilinde görevlendirilecekleri açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Personel Daire Başkanlığı kamu personel alımları kapsamında yer alan bilgilere göre; adayların iki farklı unvanda görevlendirilecekleri açıklandı. Temizlik Personeli unvanı ile 2 kişilik ve ayrıca 1 kişilik alım yapılacak olup; kurum dahilinde 1 kişilik kontenjan ile Güvenlik Personeli alımı yapılacağı beyan edildi.

Başvuru Süreci

Güncel şekilde yayımlanan İŞKUR iş ilanlarına adayların yapabilecekleri başvurular kabul edilmeye başlandı. Her aday aşağıda yer alan İŞKUR iş ilan numarası ile en geç 26 Ekim 2020 gün sonuna kadar resmi internet adresi üzerinden online olarak başvuru yapabilecektir. 

Başvuru Şartları

2 Temizlik Görevlisi alımı için adayların başvuru işlemlerini takip edebilecekleri İŞKUR iş ilan numarası 00005736665 olarak verilmektedir. En az ilkokul en fazla önlisans mezunu olan adayların yapabilecekleri başvurular için ayrıca 18-35 yaş aralığında olma şartı da aranmaktadır.

1 kişilik kontenjan dahilinde yapılacak olan Temizlik Personeli alımı için yukarıda yer alan başvuru kriterleri geçerli olup; adayların engelli kamu personeli statüsünde görevlendirmeye uygun özelliklere haiz olması talep edilmektedir. Başvuru takip numarası 00005736822’dir.

Son olarak kurum dahilinde 00005736729 numaralı İŞKUR iş ilanı aracılığı ile lise veya lisans mezunu olan; 18-35 yaş şartına uygun ve silahsız güvenlik personeli kartına sahip olan Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvuruların akabinde sonuçların belirlenebilmesi için İYTE Gösteri Merkezinde 4 Kasım 2020 saat 10:00’da kura çekimi yapılacaktır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum