İzmir üniversitesi 7 sözleşmeli personel güncel ilanı

İzmir üniversitesi 7 sözleşmeli personel güncel ilanı

17 Ocak 2020 Resmi Gazete ilanlarında bir yeni üniversite personel alımı ilanı yayımlandı. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi tarafından alınacak 7 farklı nitelikli personel için kılavuz hazırlandı. İşte başvuru şartları ve güncel kılavuz…

Vakıf ve kamu üniversitelerinde devam eden personel alımları hem kadrolu personeli alımı hem de sözleşmeli  personel alımı şeklinde yayımlanmaya ve uygulanmaya devam ediyor. Resmi Gazetede bir yeni istihdam ilanı yayımlandı.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 7 Personel Alıyor

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından onaylanan bir yeni istihdam ilanında yer alan bilgilerine göre; birer kişilik kontenjan ile Yazılım Takım Lideri, Kıdemli Yazılımcı, Tecrübeli Sistem Yöneticisi, Dökümantasyon Eğitim, Destek Personeli ve ayrıca 3 Tecrübeli Yazılımcı alımları yapılacaktır.

Başvuru Şartları 

Adayların yukarıda yer alan unvan ve kontenjanlarda istihdam edilebilmesi için; ÖSYM tarafından yapılan ve 2018 veya 2019 yıllarına ait güncel KPSS sınavı dahilinde 70 puan almış olmaları gerekmektedir. bu genel şartın dışında her bir unvan için talep edilen teknik kriterler aşağıda yer alan kılavuzda ayrı birimler halinde başvuru yapacak adayların bilgisine sunulmaktadır.

Aşağıdaki tabloda nitelikler ve konular bilgilerine ulaşılabilmektedir.

aa.PNG

Başvuru Süreci 

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 7 Sözleşmeli Personel alımı için başvurular başladı. Adayların evraklarıyla birlikte başvurularını tamamlayabilecekleri son tarih 14 Şubat 2020 olarak ilan edildi. Adayların son başvuru tarihine kadar Balatçık Mahallesi Havaalanı Şosesi No:33/2 Balatçık 35620 Çiğli İZMİR adresinde yer alan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı birimine başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi yayımladığı başvuru kılavuzunda detayları yerini almaktadır. 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.