Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Alımı İlanı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Alımı İlanı

Resmi Gazetede yer alan kamu personeli alımı ilanları dahilinde yayımlanan Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi personel alımı için farklı unvan ve niteliklerde 48 personel alımı amacıyla güncel başvuru kılavuzu yayımlandı. Başvuru kılavuzu ve detaylar ha

Kamu personeli alımı için yayımlanan istihdam ilanları dahilinde yer alan ve başkanlıkların onayı ile kamuoyunun bilgisine sunulan ilanlara göre; Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi tarafından onaylanmış 48 kadro için personel alımı yapılacaktır.

Jandarma Akademik Personel Alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi işleyiş ve çalışmalarının sürekliliği için eksikliği tespit edilen akademik kadroların doldurulması amacıyla 48 kişilik kontenjan açıldı. Söz konusu kontenjanlar Profesör, Öğretim Görevlisi, Doçent, Doktor ve Araştırma Görevlisi alımları dahilinde yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi akademik personel alımı için yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; 1 Haziran 2020 tarihinde açılmış olan başvuru süreci için 1 Temmuz 2020 tarihine kadar başvuru yapma hakkı bulunmaktadır. 

Başvurular JSGA Başkanlığı Akademik Gelişim ve Değerlendirme Şube Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Başvuru adresi: Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Akademik Gelişim ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı 06805 Beytepe/Çankaya/Ankara olarak ilan edilmiştir.

Farklı kadro ve unvanlarda yapılacak olan akademisyen alımları için adayların Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi tarafından talep edilen ALES ve Yabancı Dil Şartlarını sağlamaları gerekmektedir. talep edilen kadrolar ve başvuru şartları yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda tablo halinde yayımlanmıştır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.