Jandarma ve Sahil Güvenlik JSGK 22 Kamu Personel Alımı 29 Temmuz İlanı

Jandarma ve Sahil Güvenlik JSGK 22 Kamu Personel Alımı 29 Temmuz İlanı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı (JSGK) tarafından 29 Temmuz 2019 ilanı ile 22 kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı (JSGK) tarafından alımı yapılmak üzere Resmi Gazete 29 Temmuz 2019 tarihli ilanı ile 22 kamu personel alımı yapılacağı ilan edildi. Alım akademik olarak öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi olarak yapılacaktır.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığından: Akademi Fakülte Dekanlığına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48’inci Maddesindeki genel hükümler ve 30044 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi (JSGA) Öğretim Elemanlarının Seçim, Atama, Yükseltme ve Görevlerine İlişkin Yönetmeliğin ilgili maddeleri doğrultusunda, aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi (Doktor Öğretim Üyesi), Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacaktır.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar, başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçeleri ekinde özgeçmişini, nüfus cüzdan fotokopisini, askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge, noter veya kurum onaylı lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, YDS Sonuç Belgesi, adli sicil, 4 adet güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, JSGA puanlama şablonunun doldurulmuş örneği, 2 Adet fotoğraf, varsa kurum onaylı hizmet döküm belgesi.

Yayın listesi bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört (4) nüsha dosya hazırlayarak, Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi kadrolarına başvuran adayların; başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçe ile ekinde; özgeçmişi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge, Noter veya kurum onaylı lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, YDS Sonuç Belgesi ve ALES Sonuç Belgesi, adli sicil belgesi. 4 adet güvenlik soruşturma ve arşiv araştırması formu, 2 Adet fotoğraf, varsa kurum onaylı hizmet döküm belgesi, bu ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde JSGA Başkanlığı Akademik Gelişim ve Değerlendirme Şube Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir.

Başvurularda hazırlanacak formalar ve ayrıntılı bilgi JSGA Başkanlığı web sayfasında bulunmaktadır. Her aday ancak bir kadroya müracaat edebilecektir. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin alınmış olması şarttır.

Başvuru Adresi: Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi. Akademik Gelişim ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü. İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı 06805 Beytepe/Çankaya/Ankara.

Başvurular 29 Temmuz 2019 tarihinde başlamış olup 29 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir.

JSGK başvuru kılavuzu ve branş bazda kadro dağılımı için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.