1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kadrolu 598 İşçi Memur Alımı Yapan Kurumlar
Kadrolu 598 İşçi Memur Alımı Yapan Kurumlar

Kadrolu 598 İşçi Memur Alımı Yapan Kurumlar

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında çeşitli kadrolarında görevlendirmek üzere 598 kadrolu işçi memur alımı yapılacağı açıklandı.

A+A-

İşçi ve memur kadrolarında kadrolu olarak çalıştırmak üzere kamu kurum ve kuruluşları personel alımı yapmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adayların ilanlarda belirtilen şekilde son başvuru tarihlerine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi zabıta memuru kadrosunda görevlendirmek üzere kadrolu 42 personel alımı yapmaktadır. En az ön lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği zabıta memuru kadrosunda adayların 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P93 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir. Başvuru detayları için tıklayınız.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nda görevlendirmek üzere hukuk ve kamu yönetimi alanlarında görevlendirmek üzere 5 uzman yardımcısı alımı yapılacağı belirtildi. Adayların hukuk fakültesi veya kamu yönetimi bölümü mezunu olması gerekmektedir. Başvurular 27 Ağustos – 7 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. İlan detayına ulaşmak için tıklayınız.

Isparta İl Özel İdare tarafından yayınlanan personel alımı ilanında destek personeli kadrosunda görevlendirmek üzere en az lise mezunu 2 personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 6 Ağustos – 17 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır. İlana sadece engelli adaylar başvuru yapabilecektir. Personel alımı detayına ulaşmak için tıklayınız.

TÜBİTAK Enerji Enstitüsü’nce yayınlanan ilanda araştırmacı kadrosunda istihdam etmek üzere 34 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 24 Ağustos 20187 tarihine kadar TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi en az lise mezunların başvuru yapabileceği 500 zabıta memuru alımı ilanı yayınladı. Lise ve ön lisans mezunu adayların 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı gerekli puan türlerinden en az 60 puan almış olması gerekmektedir. 500 memur alımı ilan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi’nde görevlendirmek üzere 2 makam şoförü, 1 garson, 2 hayvan bakıcısı ve 1 çamaşırcı alımı yapılacaktır. Adayların 13 Ağustos tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. İlan detayları için tıklayınız.

Merkez Bankası kadrolu 9 araştırmacı alacaktır. Adayların 31 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında Merkez Bankası resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Merkez Bankası 9 personel alımı detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.