Kadro’lu Zabıta Memuru Alım Başvurusu 26 Kasım 2018’de Başlıyor

Kadro’lu Zabıta Memuru Alım Başvurusu 26 Kasım 2018’de Başlıyor

Yayınlanan ilan ile bay bayan kadrolu zabıta memuru alımı yapılıyor. Başvuruları 26 Kasım 2018 de başlayacaktır.

Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile bay bayan adaylar arasından kadrolu kadro’lu zabıta memuru (Kamu Personeli Alımı) alımı olarak ilan yayınlamıştır. Başvuruları 26 Kasım 2018 başlıyor. Başvurular istenen belgelerle birlikte şahsen yapılacaktır.

Rize Ardeşen Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda yer alan unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru (memur alımı) alınacaktır. KPSS 2018 yılı puan türünden 70 puanı olması başvuru için yeterlidir.

Adaylar İş Talep Formu. Nüfus cüzdanı fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet Belgesi. KPSS sonuç belgesinin ÖSYM'nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. Görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyanı. 2 adet vesikalık fotoğraf ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir.

Başvuru istenen belgelerle birlikte 26 Kasım 2018 günü başlayacak olup 30 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.00 ile 16.30 arasında) Belediye Yazı işleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Rize Belediyesi kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum