1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kalkınma Ajansı 10 Personel Alımı Yapıyor
Kalkınma Ajansı 10 Personel Alımı Yapıyor

Kalkınma Ajansı 10 Personel Alımı Yapıyor

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'na iç denetçi, uzman personel ve destek personeli alımları yapılacaktır.

A+A-

Başvuru Usulü

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından yapılan personel alımı yapılmaktadır. 1 İç Denetçi, 7 Uzman Personel, 2 Destek Personeli olmak üzere 10 personel alımı yapılacaktır. Adaylar için 10 Şubat 2020 tarihi itibariyle başvuru yapmak mümkün olacaktır. Sona başvuru günü ise 21 Şubat 2020 tarihidir.

Başvuruların değerlendirilmesi üzerine sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar belirlenecektir. Liste 28 Şubat günü açıklanacak ve mülakatlar 16-17-18 Mart tarihlerinde yapılacaktır. Sözlü sınavda başarılı olan adaylar puan üstünlüğüne göre alınacaktır. 

Başvuru Şartları

TC vatandaşı olan, kamu haklarından yasaklı olmayan, belirli suçlardan hüküm giymemiş, güvenlik soruşturması olumlu olan, görevini yapmasına engel akıl hastalığı olmayan, erkek adaylarda askerlikli ilgisi olmayanlar başvuru yapabilecektir.

Alım yapılacak olan pozisyonlara ilişkin özel şartlar belirlenmiştir. Bazı kadrolar için KPSS 60 puan şartı aranmaktadır. Adaylardan belirli eğitim şartlarını sağlamaları ve deneyim gibi şartlar aranmaktadır. Bu nedenle adaylar başvuru şartlarını incelemeden başvurularını yapmamalıdır. Genel ve özel şartların birlikte sağlanması şarttır. Şartları sağlamayan adayların başvuruları hangi aşamada olursa olsun iptal edilecektir.

Alınan adaylar Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde görev yapacaktır. Ajansın kapsamına giren illerde, ihtiyaca göre görevlendirme yapılabilecektir. İç denetçi ajans merkezinde görevlendirilecektir. Uzman personeli ile destek personeli ise ihtiyaca göre ajansın sınırlarındaki illerde görevlendirilecektir.

Başvuru kılavuzu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.