Kalkınma Ajanslarına Türkiye Genelinde 31 memur alınıyor

Kalkınma Ajanslarına Türkiye Genelinde 31 memur alınıyor

Türkiye genelinde kamu hizmeti veren 4 farklı kalkınma ajansı dahilinde 31 kişilik kontenjan açılarak memur alımı yapılacağı açıklanmıştır. DOKA, BAKKA,BEBKA, GMKA ajansları için yayımlanan kamu personel alımı ilan detayları haberimizdedir.

Bölgesel olarak enformasyon sağlayan ve veri analizi merkezi olarak kamu görevi üstlenen kalkınma ajansları dahilinde 31 kişilik kontenjan ile kamu personeli alımı, memur alımı yapılacağı açıklandı. unvan ve kontenjanlar adayların bilgisine sunuldu.

BAKA 10 Memur Alımı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı dahilinde 1 İç Denetçi, 7 Uzman Personel, 2 Destek Personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular 10 Şubat 2020 tarihinde sona erecektir. KPSS ve YDS’den 60 puan talep edilen ilan bilgilerine erişebilmek için tıklayınız.

DOKA 8 Müşavir, Denetçi ve Uzman Alıyor

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından İç Denetçi, Hukuk Müşaviri ve Uzman unvanları ile yeni personel alımları yapılacağı açıklandı. 8 kişilik kontenjan açılan alımlar için adayların 10 ile 28 Şubat tarihleri arasında başvurularını tamamlamaları gerektiği ilan edildi. İlan detaylarına erişebilmek için tıklayınız.

GMKA 4 Uzman ve İç Denetçi İlanı

GMKA T.C. Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)  bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 kişilik kadro ile uzman ve iç denetçi alınacağı açıklandı. Adayların Balıkesir ve Çanakkale şehirlerinde görevlendirileceği belirtildi. İlgili ilan başvuru şartlarına ve başvuru bilgilerine erişebilmek için tıklayınız.

BEBKA KPSS 60 Puan ile 9 Memuru Alıyor

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) kurumu dahilinde KPSS 60 puan şartıyla 9 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Başvurular 3 Şubat ile 14 Şubat tarihleri arasında BEBKA internet adresinden alınacaktır. İlgili ilanın detaylarına erişebilmek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.