1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kamu 6 İdari Memur ve Uzman Yardımcısı Alım: BAİB İlanı
Kamu 6 İdari Memur ve Uzman Yardımcısı Alım: BAİB İlanı

Kamu 6 İdari Memur ve Uzman Yardımcısı Alım: BAİB İlanı

Kamu’ya yerleştirilmek üzere 6 idari memur alımı ve uzman yardımcısı alımı yapılacağı yayımlandı. Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği BAİB 2 (iki) Uzman Yardımcısı ve 4 (dört) İdari Memur personel sözlü sınavla alınacaktır.

A+A-

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği'ne 2 Uzman Yardımcısı alımı ve 4 İdari Memur alımı personel sözlü sınavla alınacaktır. BAİB ilanı olarak yayımlanmıştır.

Başvuru Tarihi ve Adresi:

Türkiye İhracatçılar Meclisi adresine en geç 25 Ekim 2019 saat 17.30'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır. TOPÇULAR MH. ASPENDOS BULVARI NO:163 MURATPAŞA / ANTALYA.

Sınava Katılma Şartları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak, Yaş olarak 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak;

TİM ve İhracatçı Birlikleri veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 4857 sayılı İş Kanununun 25'inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak,

Uzman Yardımcısı kadrosu için, , İngilizce 'den 2018-2019 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavlarından (YDS /e-YDS) en az 70 puan olması isteniyor.

KPSS Puan Durumu:

2018 - 2019 yıllında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSSP3 puan türünden en az 70 ve yukarı puan almış olmak.

Öğrenim Durumu Şartları:

Uzman Yardımcısı Alımı 2 Kişi İçin Öğrenim Durumu: İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret Bölümleri, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, Maliye, İstatistik ve Ekonometri bölümü mezunları başvuru yapabiliyor.

İdari Memur Alımı 4 Kişi İçin Öğrenim Durumu: İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Siyasal Bilgiler, İktisadi Ve İdari Bilimler, Maliye, İstatistik ve Ekonometrİ olması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.