Kamu İlanı! 3 Bin TL Maaşlı 30 İşçi ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu İlanı! 3 Bin TL Maaşlı 30 İşçi ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre 3 bin TL maaşlı 30 işçi ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Farklı pozisyonlarda toplamda 30 kişi alımı başvuruları 14 Şubat 2020 de sona ereceği duyuruldu.

Kamu ilanları yayınlanarak 3 bin TL maaş ile 30 işçi ve güvenlik görevlisi alınacağı adaylara duyuruldu. Alım yapılacak pozisyonlar şartları detayı verildi. Başvurular 14 Şubat 2020 tarihinde sona eriyor.

Aksaray Üniversitesi hem normal statüde hem de engelli ve terörle mücadelede yaralananlar statülerinde personel alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda silahsız özel güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, sulama sistemleri montaj işçisi ve bahçe bakım elemanı alımları yapılacaktır. Tüm personel alımlarında öncelikle kura sonrasında ise sözlü sınav gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları

İlgili pozisyonlar için başvuru şartları ayrı ayrı düzenlenmiştir. Silahsız güvenlik görevlisi için ortaöğretim mezunu olmak şartı aranırken diğer kadrolar için ilkokul mezunu olmak yeterlidir. Ortak şartlara bakıldığında tüm adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir. Kamu haklarından yasaklı olmamak ve askerlik ile ilişiği olmamak da şartlar arasında yer almaktadır. Adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir. Ayrıca her bir alanda belirtilen özel sertifikaların da adaylar tarafından alınmış olması gereklidir.

Adayların görevlerini yapmaya engel bir sağlık durumlarının olmaması gerekmektedir. Ayrıca vardiyalı olarak çalışmaya uygun olduklarını da kabul etmeleri gereklidir.

kamu-kpsssiz-30-guvenlik-ve-isci-alimi-basvurulari-10-14-subat-aksaray-universitesi-001.jpg

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İlgili şartları sağlayan adaylar İŞKUR üzerinden başvurularını yapabilecekler. Başvurular 10 Şubat tarihi itibariyle başlamış olup 14 Şubat tarihinde sona erecektir. İŞKUR üzerinden başvurular alındığı için adayların İŞKUR sistemine kayıtlı olmaları ve durumlarını iş arayan statüsüne çevirmeleri gereklidir. Bu işlemler internet üzerinden yapılabileceği gibi en yakın şubeden de yapılabilir.

Başvuru ilan kılavuzunda tüm detaylar yer almaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum