Kamu KPSS’Siz 90 Sürekli İşçi ve Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

Kamu KPSS’Siz 90 Sürekli İşçi ve Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

Kamu KPSS’Siz 90 sürekli işçi alımı ve güvenlik görevlisi alımı yayımlanmış olup başvuruları yarın başlıyor. Alımı Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi yapıyor.

Kamu KPSS’siz 90 sürekli işçi alımı ve güvenlik görevlisi alımı ilanları yayımladı. Alımı Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü yapıyor. Alıma başvuracaklar en az ilkokul mezunu olması isteniyor.

Güvenlik görevlisi alımı 43 kişi için; En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

Temizlik Görevlisi alımı 40 kişi için; en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

Şoför alımı 7 kişi için; En az lise ve dengi okul mezunu olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Bu alanda en az iki yıl tecrübeli olmak.

Başvurular 20 Eylül 2019 ile 24 Eylül 2019 tarihleri arasında İş Kurumu İl Müdürlüklerine / Hizmet Merkezine şahsen veya internet adresinden yapılacaktır.

Yapılacak sınavda başarı göstererek ilan edilen kadrolara atanmaya hak kazanan adaylar, 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi ve 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir. Her aday durumuna uygun meslek kolundan sadece birine başvuru yapabilecektir. Şoför meslek koluna başvuracak adaylarda şoför olarak çalıştıkları yerden alınacak tecrübe belgesi ve/veya şoför gruplarına ait meslek kodlarını gösterir SGK prim dökümü aranacaktır. Ankara iş ilanları olarak ilan edilmiştir.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum