Kamu Kurumları En Az İlkokul Mezun 6 Şoför Mühendis Tekniker Alımları Açıklandı

Kamu Kurumları En Az İlkokul Mezun 6 Şoför Mühendis Tekniker Alımları Açıklandı

Kamu Kurumları tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 5 personelin farklı unvanlarda Daimi Kadroda Kamu İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Hamidiye Tic. A.Ş., İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Asfalt Fabrikaları Tic. A.Ş. ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı KİPTAŞ Tic. A.Ş.İŞKUR’da yaptıkları açıklamada alınacak 5 personelin daimi kadrolarda 1 Şoför, 1 Analist, 1 Gıda-Kimya-Çevre Mühendisi, 1 Halkla İlişkiler Personeli ve 1 Gıda-Kimya Teknikeri  olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

İstanbul Asfalt Şoför için aranan nitelikler (Daimi kadro 1 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Erkek olmak, E sınıfı sürücü belgesi, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, Ehliyet yılı itibarı ile en az 3 yıl tecrübeli olmak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak, Ağır işlerde çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak ve Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 30 Haziran 2020’dir.

Bu ilan istanbul iş ilanlar kategorisinden verilmiştir.

Başvuru kılavuzu.

KİPTAŞ Analist için aranan nitelikler (Daimi kadro 1 personel)

Tercihen yazılım geçmişi olmak, İş süreçlerini anlayabilecek, bunları yazılımcılara aktarabilecek, Tercihen ERP veya CRM projelerinde çalışmış olmak, Çözüm odaklı ve proje yönetimi konusunda tecrübeli olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Özgeçmiş (CV) istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 30 Haziran 2020’dir.

Bu ilan istanbul iş ilanlar kategorisinden verilmiştir.

Başvuru kılavuzu.

Hamidiye Gıda-Kimya-Çevre Mühendisi için aranan nitelikler (Daimi kadro 1 personel)

Gıda-Kimya-Çevre Mühendisliği mezunu olmak, İyi düzeyde İngilizce bilmek, En az 5 yıl gıda ve su üretimi laboratuarında tecrübe sahibi olmak, İSO 9001-İSO2200-İSO 14001 sistemlerine hakim olmak, Yarı saha yarı ofis çalışması yapabilecek olmak, En az 3 yıl ekip yönetme deneyimine sahip olmak ve GMP ve Su laboratuarı analizleri konusunda deneyimli olmak şartları aranmaktadır.

Hamidiye Halkla İlişkiler Personeli için aranan nitelikler (Daimi kadro 1 personel)

Halkla ilişkiler ve organizasyon, büro yönetimi dallarından Lise veya Önlisans mezunu olmak, Bilgisayar ve MS Office programlarına hakim olmak, Diksiyonu güzel, iletişim becerisi kuvvetli olmak, Ofis çalışması yapabilecek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Hamidiye Gıda-Kimya Teknikeri için aranan nitelikler (Daimi kadro 2 personel)

Gıda veya Kimya teknikeri Önlisans mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek (Hafta sonu, Akşam, gece), Bilgisayar ve MS programlarını kullanmasını bilmek ve Sahada çalışabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Özgeçmiş (CV) istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 3 Temmuz 2020’dir.

Bu ilan istanbul iş ilanlar kategorisinden verilmiştir.

Başvuru kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.