Kamu Üniversitesi 106 personel alımı başvuruları sona eriyor

Kamu Üniversitesi 106 personel alımı başvuruları sona eriyor

Kamu üniversitesi dahilinde yapılacak olan sözleşmeli personel alımı ve kamu personeli alımı dahilinde yayımlanan başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre online başvurular bugün sona eriyor. işte detaylar…

Türkiye genelinde kamu personeli alımı, sözleşmeli personel alımı, memur alımı ve sürekli işçi ilanları yapılmaya devam ederken; ilgili ilanlara ait başvuru süreci ve başvuru kılavuzu bilgileri de adayların bilgisine sunuluyor.

Kamu üniversiteleri tarafından akademik personel alımı haricinde yer alan kadrolarda yapılan sürekli işçi alımı ve sözleşmeli personel alımı ilanlarına yenileri ilave edilirken; ilgili başvuru süreçlerinin de sonuna geliniyor.

Kafkas Üniversitesi Personel Alımı

Kars iş ilanları dahilinde yer alan son istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; Kafkas Üniversitesi bünyesinde sözleşmeli personel alımı yapılacak olup; ilgili başvuru sürecinin de devam ettiği bilgisi hatırlatıldı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Kafkas Üniversitesi kamu personeli alımı için toplamda 106 kişilik kontenjan açıldı. Adaylar 67 kişilik kontenjan ile Hemşire, 17 Ebe, 3 Eczacı, 8 Röntgen Teknisyeni, 4 laborant, 1 Psikolog, 3 Diğer Sağlık Personeli, 2 Odyolog ve 1 Sağlık teknikeri alımı kontenjanları dahilinde istihdam edilecektir.

Başvuru Süreci

20 Temmuz 2020 Resmi Gazetesinde yayımlanarak kamu personeli alımı alanında resmiyet kazanan ilan için adayların 15 gündür açık olan sistem üzerinden başvurularını tamamlaması mümkündür. Başvuru yapacak olan adaylar için bugün (3 Ağustos 2020) gün sonuna kadar başvuruların tamamlanması gerekmekte olup; geciken başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru yapacak olan adayların üniversite resmi internet hesabı üzerinden online olarak bşvuru yapması gerekmektedir.

Başvuru Şartları

Adaylar haberin sonunda yer alan kılavuzda belirtilen detaylara göre; her unvan ve niteliğe uygun olarak tahsis edilen özel başvuru şartlarına uymakla mükelleftir.

Adayların önlisans ve lisans mezuniyeti için talep edilen alanlarda diploma sahibi olması ve alanlarına ait KPSS puanlarını gösteren resmi belgeye sahip olmaları şarttır.

Başvurular KPSS puanı ile sıralamaya tabi tutulacak olup; Lisans mezunları için KPSSP3, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Orta Öğretim mezunları için KPSSP94 puanlarına sahip olmak şartı aranmaktadır.

Kafkas Üniversitesi personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.