Kamu Üniversitesi ilkokul lise mezunu KPSS’siz 6 personel alıyor

Kamu Üniversitesi ilkokul lise mezunu KPSS’siz 6 personel alıyor

Kamu personeli alımı ve üniversite personel alımı dahilinde yayımlanan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) istihdam ilanlarına yenileri ekleniyor. KPSS şartsız ilkokul, lise mezunu 6 personel alımı için başvurular başladı. İşte detaylar…

Hastane personeli alımı, kamu personeli alımı, sürekli işçi alımı ve memur alımı ilanları yayımlamaya devam eden Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yeni istihdam bilgilerinin dahil edildiği personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yapılan son duyuru ve açıklamalara göre kamu üniversiteleri dahilinde akademik kadroların dışında kalarak münhal kadro tespiti yapılan alanlara sürekli işçi alımı yapılacağı açıklanmış olup; adayların başvuru yapacakları sistemin aktif olduğu beyan edildi.

Isparta İş İlanları

Akdeniz Bölgesinin kuzey doğu alanında yer alan istihdam ağına önemli katkılar sağlayan Isparta iş ilanları dahilinde yayımlanan yeni ilanlarda yer alan bilgilere göre; Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bünyesinde görevlendirilecek olan 6 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Isparta iş ilanlarınca kategorize edilen Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kamu personeli alımı için açılan boş sürekli işçi alımı kontenjanının toplamda 6 olduğu beyan edildi. Temizlik Personeli unvanı ile yapılacak olan alımlara ait üçer kişilik olmak üzere iki farklı ilan yayımlandığı açıklandı.

Başvuru Süreci

2020 Temmuz iş ilanları dahilinde İŞKUR vasıtası ile yayımlanan personel alımları için açılan 6 Temizlik Personeli alımı için, adayların yapacakları başvuru sisteminin açıldığı ilan edildi. Her aday İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda online başvuru yapabilecek olup; başvurular için açıklanan son tarihin 6 Temmuz 2020 tarihi olduğu beyan edildi.

Başvuru Şartları ve İŞKUR Takip Numaraları

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 6 Temizlik Personeli alımı için başvuru yapacak olan adaylardan, kamu personeli alımı için; Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sınavına ait herhangi bir puan talep edilmediği açıklandı.

Başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması beklenirken; aynı zamanda adayların 18-35 yaş şartlarına da uygun olması gerektiği ilan edilmiştir.

Başvuruların akabinde sonuçlarının kura çekimi ile belli olacağı ilanlar için 00005562410 ve 00005562410 numaralı İŞKUR iş ilanı takip numaraları gerekli olup; sonuçların açıklanması için 9 Temmuz 2020 saat 09:00’da Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Orman Fakültesi Konferans Salonunda kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum