Kamu Üniversitesi Sözleşmeli Personel İlanı Resmi Gazete’de Yayımlandı

Kamu Üniversitesi Sözleşmeli Personel İlanı Resmi Gazete’de Yayımlandı

Kamu Üniversitesi dahilinde yapılacak olan sözleşmeli personel alımı için Resmi Gazete’den rektörlük onaylı başvuru ilanı ve kılavuzu yayımlandı. Detaylar haberimizde…

Üniversiteler dahilinde akademik personel alımı dışında kalan kadrolara yapılan sözleşmeli personel alımı süreçleri için ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan son ilan 19 Eylül 2019 Resmi Gazete’den yayımlandı.

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınav Duyurusu olarak Resmi Gazete’de yer alan ilanın muhatap kurumu için Necmettin Erbakan Üniversitesi adres olarak gösterildi.

Rektörlük onayı ile çıkılan ilanda yer alan bilgilere göre başvuru yapacak olan adayların Sözleşmeli Bilişim Personeli olarak görev yapmaları gerekeceğinden, başvuru kılavuzunda bilişim, kodlama ve bilgisayar tekniği üzerine detaylı bir özel şart listesi hazırlandı.

Aşağıda yer alan ilan kılavuzunda açıkça belirtilen her kodlama ve yazılım şartına, belirtilen kriterler dahilinde uygun olan adayların başvurusu alınacak olup; adayların aynı zamanda KPSS P3 puanı ibraz etmeleri gerekmektedir.

KPSS puanı ibraz etmeyen adayların puanları 70 olarak hesaplanacaktır. Ayrıca yabancı dil sınavı için puan temin edememiş olan adayların puanları da hesaplama sırasında 0 olarak kayıtlara geçecektir.

Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olması gerekirken; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Ve Elektronik Mühendisliği Ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden en az lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı için yapılacak olan başvurular bugün itibari ile başlamış olup; 4 Ekim 2019 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular ise; Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Nişantaşı Mah. Dr. Hulusi Baybal Cad. Bera İş Merkezi No:12 Kat:22 Selçuklu/KONYA adresine şahsen veya zamanında olmak kaydıyla posta yolu ile teslim edilecektir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli ilanı için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum