1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Kamu Üniversitesinden 39 Personel ve İşçi Alımı İlanı Yayımlandı
Kamu Üniversitesinden 39 Personel ve İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Kamu Üniversitesinden 39 Personel ve İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Cumhuriyet Üniversitesi tarafından bugün İŞKUR vasıtası ile yayımlanan personel alımı ve işçi alımı için detaylar kamuoyunun bilgisine sunuldu.

A+A-

Üniversiteler dahilinde akademik personel alımı ve öğretim görevlisi alımı dışında, gerekli olan etkin faaliyetler için eksiklikleri tespit edilen personel alımı ve işçi alımı için insan kaynakları tarafından istihdam ilanları hazırlanmaktadır.

Söz konusu alımlar ile birlikte eksiklikleri telafi edilmesi gündemde olan personeller için farklı unvan, kontenjan ve birimlerde görevlendirilecek olan adaylara dair genel başvuru bilgileri verilmektedir.

İŞKUR vasıtası ile yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; Cumhuriyet Üniversitesi farklı eğitim düzeylerinde olmak üzere çeşitli unvanlarda personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Yapılacak olan alımlar için toplamda 39 kişilik kontenjan açılmış olup; adayların aynı zamanda iki farklı unvanda görevlendirileceği belirtilmektedir.

İlk olarak Temizlik Personeli alımı yapacak olan Cumhuriyet Üniversitesi bu unvan için 4 farklı ilan yayımlamıştır.

20 kişilik Temizlik Personeli alımı ilanının dışında birer kişilik kontenjana sahip olan 3 farklı ilan daha yayımlanmıştır.

Başvuru yapacak olan adaylar; 20 kişilik Temizlik Personeli alımı için takip edilecek İŞKUR ilan numarası 00005160056 olurken; diğer birer kişilik Temizlik Personeli için çıkılan farklı ilanlar için de; 00005160221; 00005160156; 00005160176 İŞKUR takip numaraları verilmiştir.

Diğer ilanlar için ise Güvenlik Personeli alımı yapılacak olup; bu unvan için de15 kişilik kontenjana sahip bir ilan ve 1 kişilik kontenjana sahip ikinci ilan yayımlanmıştır. 15 kişilik alıma başvuru yapacak olan adayların takip edeceği İŞKUR numarası 00005160352 olurken; 1 kişilik Güvenlik Görevlisi alımı için ise takip edilecek numara 00005160424 olarak verilmiştir.

İlan numaralarında yer alan ve her unvan için ayrıca ifade edilen özel şartların tamamına uygun olmak şartı aranmaktadır. İlanları takip ettikten sonra başvuruya uygun olan adaylar için son başvuru tarihi 20.9.2019’dur. Sonuçlar ise 30 Eylül tarihinde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür Merkezi’nde yapılacak olan kura ile belirlenecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum