1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kamuya 97 Büro Personeli ve Hemşire Alımı İçin Başvuru Alınıyor
Kamuya 97 Büro Personeli ve Hemşire Alımı İçin Başvuru Alınıyor

Kamuya 97 Büro Personeli ve Hemşire Alımı İçin Başvuru Alınıyor

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilan ile 97 büro personeli alımı için ayrıntılar belli oldu.

A+A-

Başvuru Şartları
Hemşire alımı ve büro personeli alımı yapılacaktır. Adaylar en az lise mezunu olmalıdır ve 2018 KPSS puanı en az 50 olmalıdır. DMK memur olma genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartlar sağlanmalıdır. Özel şartları incelemek için mutlaka ilan ayrıntılı olarak gözden geçirilmelidir. Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacaktır. Eğer şartlar sağlanamıyorsa 1 ay içinde sözleşme feshedilir. 

İlanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde başvurular alınacaktır. Başvurular Üniversitenin Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılmalıdır. Adaylar tek bir unvan için başvuru yapabilir. 

Başvurusu kabul edilen adaylar KPSS puan üstünlüğüne göre sıralanacaktır. Son başvuru tarihinden itibaren 7 gün içinde liste üniversite web adresinde yayınlanacaktır. Asil olarak atanan adaylar yanlış beyanda bulunmuşsa yedek adaylar atanır. Atanmaya hak kazananlar sonuçların ilan edilmesinden itibaren 15 gün içinde istenen belgeleri teslim etmelidir. 

İstenen belgeler arasında nüfus cüzdan fotokopisi, KPSSP94-KPSSP93 ve KPSSP3 (B) gurubu sınav sonuç belgesi, mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, erkeklerde askerlik durumunu gösterir belge, 2 adet fotoğraf ve iş deneyimini gösterir belge yer almaktadır. 

Adaylar KPSS puanına göre alınacak olup, mülakata girmeyecektir. Güvenlik soruşturması ise yapılacaktır. Bu aşamalardan geçen adaylar işbaşı yapmaya hak kazanacaktır.

Namık Kemal Üniversitesi 97 kamu personeli alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.