Kamuya B Ehliyetli KPSS Şartsız 80 Personel Alımı! En Az İlkokul

Kamuya B Ehliyetli KPSS Şartsız 80 Personel Alımı! En Az İlkokul

Kamu kurum ve kuruluşlarına KPSS şartı olmadan personel alımları kapsamında daimi statüde daimi işçi alımı için yeni ilan yayımlandı. Büyükşehir Belediye'sinin yeni 80 kamu işçisi alımına başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde.

Büyükşehir Belediyesine 80 personel alımı yapılacak. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan İzmir Büyükşehir Belediyesi iştirakine 80 yeni kamu işçisi alınacak. İzmir iş ilanları kapsamında İzenerji A.Ş. için başvurulara dair tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İzenerji için ayrıca 50 güvenlik personeli alımı için de ilan bulunmaktadır. Haberin en altındaki bağlantıdan bu ilana da erişim sağlayabilirsiniz.

Personel Alımları Kontenjan Dağılımı

26 şoför, 1 mezar kazma işçisi, 2 kapı kontrol görevlisi, 1 yönetici sekreteri, 6 hayvan bakıcısı, 9 temizlik personeli, 1 sıhhi tesisat teknisyeni, 1 enerji teknikeri, 5 biyosidal, 1 aşçı, 1 garson, 1 sosyal hizmet uzmanı, 3 gıda dağıtım personeli, 1 elektrik tekniker, 2 çocuk gelişimcisi, 1 boyacı, 8 büro personeli, 2 ses eğitmeni, 1 tiyatro eğitmeni,  2 spor eğitmeni, 1 müzisyen alımı, 2 makine teknikeri, 1 grafiker, 1 inşaat teknikeri alımı olmak üzere 80 yeni personel alımı yapılacak.

Personel Alımları Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını 18- 20 Ocak 2021 tarihleri arasında 3 gün içerisinde yapmaları gerekiyor. Başvuru günü ve son günü itibarıyla sizleri tekrar bilgilendirmeye devam edeceğiz. Başvurular Kurumun internet adresi üzerinden yapılabilecektir. Başvuru için aşağıdaki "Başvuru Kılavuzu" bağlantısından tüm detaylara ayrıca ulaşabilirsiniz.

Personel Alımı Genel Şartları

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, lisans veya MYO için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, adli sicil kaydı bulunmaması şartları aranıyor.

80 Personel Alımı Mezuniyet Şartları

En Az Ortaokul Mezunu işçi alımları: 26 şoför en az ortaokul B sınıfı Ehliyet, SRC, Psikoteknik değerlendirme belgesi istenmektedir.

En Az İlkokul mezunu işçi alımları: 1 mezar kazma işçisi alımı için en az ilkokul, 2 kapı kontrol görevlisi alımı için en az ilkokul, 6 hayvan bakıcısı alımı için en az ilkokul, 9 temizlik personeli alımı için en az ilkokul, 5 biyosidal ürün uygulayıcı alımı için en az ilkokul, 1 garson alımı için en az ilkokul, 3 gıda dağıtım personeli alımı için en az ilkokul mezuniyeti isteniyor.

En Az Lise Mezunu işçi alımları: 1 yönetici sekreteri alımı için en az lise, 1 sıhhi tesisat teknisyeni alımı için meslek lisesi, 1 aşçı alımı için en az lise, 8 büro personeli alımı için en az lise, 1 müzisyen alımı için en az lise mezuniyeti isteniyor.

En Az MYO mezunu işçi alımları: 2 makine teknikeri alımı için MYO veya lisans, 1 inşaat teknikeri alımı için MYO veya lisans mezuniyeti isteniyor.

En Az Lisans mezunu işçi alımları: 1 enerji teknikeri alımı için lisans mezunu, 1 sosyal hizmet uzmanı alımı için üniversitelerin sosyal hizmetler bölümü mezunu, 1 elektrik teknikeri alımı için lisans mezunu, 2 çocuk gelişimcisi alımı için üniversitelerin çocuk gelişimi bölümü, 1 boyacı alımı için en az ilkokul, 2 ses eğitmeni alımı için lisans, 1 tiyatro eğitmeni alımı için lisans mezunu, 2 spor eğitmeni alımı için lisans, 1 grafiker alımı için lisans mezuniyeti isteniyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum