1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kamuya KPSS 50-55-60 Puanlı ve KPSS’siz 191 Kamu Personeli
Kamuya KPSS 50-55-60 Puanlı ve KPSS’siz 191 Kamu Personeli

Kamuya KPSS 50-55-60 Puanlı ve KPSS’siz 191 Kamu Personeli

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevlendirilmek üzere yapılan nitelikli istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre milyonlarca aday takip ettiği fırsat niteliğinde personel alımları yapılmaya devam ediliyor.

A+A-

2019 yılı itibari ile ilk çeyreğin tamamlanmasının ardından kamu kurum ve kuruluşlarında ihtiyaçlara binaen yapılan personel alımlarına dair ilanlar yayımlanmaya ve ilgili vatandaşların bilgilerine sunulmaya devam ediliyor.

Muş İl Özel İdaresine: 3 kişi ile sınırlı tutulmak üzere 1 kişilik kontenjan ile Mimar ve 2 kişilik kontenjan ile Mühendis unvanları ile personel alımı yapılacağı ilan edilmektedir. Yayımlanan ilanda yer ala bilgilere göre alımlar sözleşmeli personel statüsünde yapılacaktır.

Üniversitelerin Mühendislik Mimarlık fakültelerinden mezun olması koşulu aranan adayların Mimar alımı için Mimarlık Bölümü, Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği tercih edilecek olup; adayların KPSS-B grubu KPSSP3 puanından asgari 55 puan almış olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların şahsen ve 22-26 Nisan tarihleri arasında ilgili ilanda yer alan belgeler ile birlikte Muş İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekmektedir. İlgili ilan için tıklayınız..

Sayıştay Başkanlığı bünyesinde 8 farklı kategoride olmak üzere; Yazılımcı unvanı ile 9 personel alımı yapılacaktır. İlgili adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezuniyet şartı aranmakta olup; 2018 KPSS B Grubu KPSSP1 puanından asgari 50 puan almış olmaları kriteri bulunmaktadır.

İlgili adaylar şahsen ve posta ile yapabilecekleri başvurularını en geç 6 Mayıs 2019 mesai bitimine kadar Başkanlığın Ankara Balgat’ta bulunan merkezine iletmeleri gerekmektedir. İlgili ilan için tıklayınız..

Çanakkale Ayvacık Belediyesi’ne sözleşmeli personel olarak 1 kişi ile sınırlı tutulmak üzere Çevre Mühendisliği mezunu personel alımı yapılacaktır. Erkek adayların başvuru yapabilecekleri alım için B ve A2 sınıfı ehliyete sahip olma koşulu aranmaktadır. İlgili adayların 29 Nisan 2019 saat 17:00’a kadar şahsen belediyeye başvuru yapmaları gerekmektedir. İlgili ilan için tıklayınız.

Strateji ve Bütçe Başkanlığı bünyesinde Bilişim Personeli unvanı ile 7 kişilik alım yapılmaktadır. İlgili ilanda yer alan bilgilere göre adayların 2017-2018 KPSS sınavından KPSSP3 puanı ibraz etmeleri gerekmektedir. Beyan edilmeyen puanlar KPSS için 70, YDS için 0 olarak hesaplanacaktır.

Bilgisayar/Yazılım/Elektrik/Elektronik Mühendisliği mezuniyet kriteri aranmakta olup; başvurular kurumun internet sitesinden 29.4.2019 tarihine kadar, ilgili ilanda yer alan belgeler ile birlikte tamamlanabilecektir. İlgili ilan için tıklayınız..

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde farklı kademelerde ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere 9 sözleşmeli personel alımı yapmaktadır. Başvuru yapacak olan adayların ilgili ilanda özel şartlarla sabit tutulma üzere A,B,C grubu pozisyonlarında görevli olmak üzere eğitim, mezuniyet ve tecrübe kriterlerinde a,b,d,e bentleri koşullarını haiz olması talep edilmektedir. 

Başvuru yapacak olan adayların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı resmi sitesinde bulunan formu eksiksiz şekilde tamamlayarak 29 Nisan 2019 – 3Mayıs 2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar ÇŞB Personel Genel Müdürlüğüne iletilmiş olması gerekmektedir. İlgili ilan için tıklayınız..

Dış İşleri Bakanlığı Avrupa Birliği Daimi Temsilciliği’ne 1 Sözleşmeli Sekreter alımı yapmaktadır. Alımı yapılacak olan personelin 41 yaşından gün almamış olması, en az lise ve dengi okuldan mezuniyete sahip olması, çok iyi derecede İngilizce ve Türkçeye sahip olması gerekmektedir. Fransızca bilgisinin tercih sebebi sayıldığı alımlar için başvuru yapacak olan adayların 3 Mayıs 2019 tarihine kadar Brüksel Daimi Temsilciğine şahsen veya posta yolu ile başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlgili ilana için tıklayınız..

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının yayımladığı ilanda yer alan bilgilere göre üniversite bünyesinde farklı unvanlarda 65 personel alımı yapılmaktadır. Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Operatör, Teknisyen, Elektrikçi, Bahçıvan ve Şoför unvanları ile yapılacak olan alımlar için her unvanın şart koşulduğu özel şartların sağlanması gerekmektedir. Başvurular yalnızca İŞKUR üzerinden yapılacak olup; talep edilen belgelerin şahsen 25/26.4.2019 tarihlerinde Ankara Turan Güneş Bulvarında yer alan üniversite birimine teslim edilmesi gerekmektedir. İlgili ilan için tıklayınız..

Et ve Süt Kurumu’na 1 kişi Soğutma Sistemleri Operatörü, 1 kişi Makine Bakımcısı unvanlarında olmak üzere 2 kişi alınacaktır. Operatör adaylarının Teknik Lise ve Meslek Liselerinde Soğutma ve İklimlendirme/Tesisat bölümlerinde, Makine Bakımcısının ise en az lise mezunu olması şartı bulunmaktadır. 19.4.2019 tarihine kadar yapılmış olan başvurular arasından Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğünde kura çekimi ile sonuçların belirleneceği ilan edilmektedir. İlgili ilan için tıklayınız..

TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü Ve Marmara Araştırma Merkezi içerisinde hizmet talebi ile memur, şoför ve teknisyen unvanları ile 8 personel alımı yapmaktadır. İlanda yer alan özel şartların sağlanması durumunda adayların ilgili ilana başvurularını tamamlamaları için talep edilen evrakları 19.4.2019 mesai bitimine kadar İŞKUR üzerinden başvurularına eklemeleri gerekmektedir. İlgili ilan için tıklayınız..

TÜBİTAK Başkanlığı tarafından ayrıca yayımlanan personel alımlarına ilişkin ilanda yer alan bilgilere göre; kurum dahilinde 86 personel alımı daha yapılacağı bilgisi ilgili vatandaşların bilgisine sunulmaktadır. Koruma Güvenlik Görevlisi unvanı ile yapılacak olan alımlar için ilgili şartlar ilanda yer almakta olup; adayların 6 Mayıs 2019 tarihine kadar İŞKUR vasıtası ile yayımlanan ilanda yer alan adrese başvuru yapmaları gerekmektedir. İlgili ilan için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
İlgili Haberler