1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Kamu’ya Normal, Engelli, TMY ve Eski Hükümlü Kamu Personel Alımı İş İlanları
Kamu’ya Normal, Engelli, TMY ve Eski Hükümlü Kamu Personel Alımı İş İlanları

Kamu’ya Normal, Engelli, TMY ve Eski Hükümlü Kamu Personel Alımı İş İlanları

Kama’ya kişisel durumu normal, engelli, eski hükümlü ve TMY kamu personel alımı iş ilanları yayımlandı. Alımlar daimi ve geçici statüde yapılacaktır. 22 Nisan 2019 Mesai bitimine kadar başvuru yapılması gereken ilanlarla ilgili detaylar.

A+A-

Kamu’ya yerleştirilmek üzere İŞKUR iş ilanları yayımlandı. Başvuracak adaylar engelli, normal, eski hükümlü ve TMY statüsünde olması isteniyor. Alımlar daimi ve geçici olarak yapılıyor. Alımlara başvuracaklar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Alımı iki şehir gerçekleştiriyor.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü İkmal Şube Müdürlüğü tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanmış ilanların eski hükümlü, engelli ve TMY kapsamı statüsünde alım yapılacaktır. Türk vatandaşı olması, öğrenim durumları ilköğretim ve önlisans mezunu adaylar arasından başvuruları kabul edilecekler. Vermiş olduğumuz her ilanın ayrı ayrı şartlara haiz olduğundan dolayı iş ilan numarası ile incelenmesi gerekmektedir.

Ankara İl Emniyeti İkmal Şube Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre TMY statüsünde olan 24 kişi temizlik görevlisi olarak alım yapılacak. Adayların en az ilköğretim en fazla önlisans mezunu olmaları gerekmekte. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş bay ve bayan adaylar başvuruda bulunabilirler. İş ilan 00004938149 numarasına bakılıp tüm belgeleri şahsen İkmal Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

İl Emniyet Müdürlüğü İkmal Şube Müdürlüğü tarafından İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre kişisel durumu engelli statüsünde bulunan 18 kişi temizlik görevlisi daimi statüde alımı gerçekleştirilecektir. Alıma bay ve bayan adaylar başvura bilir. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş ilköğretim veya önlisans mezunları arasından başvurular kabul edilecek. İş ilan 00004936818 numarasına 22 Nisan 2019’a kadar başvurabilir.

Yayımlanan ilana göre Ankara İl Emniyet Müdürlüğü tarafından İkmal Şube Müdürlüğü bünyesine engelli statüsünde 1 kişi daimi engelli erkek berberi alınacaktır. Alıma bay ve bayan adaylar başvuruda bulunabilir. 18 yaşını doldurmuş en az ilköğretim mezunları arasından alınacaktır. Adayların iş ilan 00004936797 numarasına başvurusu açık olup 22 Nisan 2019 Pazartesi günü mesai saatine kadar sona erecektir.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü İkmal Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana göre terörle mücadelede yaralanan TMY statüsünde olan 1 kişi daimi olarak erkek berberi alınacaktır. En az ilköğretim en fazla önlisans mezunu 18 yaşını doldurmuş deneyimli berber alımı yapılacak. Alımlar başlamış İŞKUR iş ilan 00004938941 numarası ile 22 Nisan 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü İkmal Şube tarafından otomotiv mekanikçisi alımı yapılacaktır. Alımlara terörle mücadelede yaralananlar eski hükümlü, engelli veya TMY statüsünde olan 1 kişinin alımı yapılmaktadır. 18 yaşını doldurmuş en az ilköğretim en fazla önlisans mezunları bay bayan adaylar başvuruda bulunabilir. İŞKUR iş ilan 00004938284 numarası ile başvuru yapabilir. Başvuru 22 Nisan’da sona erecektir.

Yozgat Ozan Belediye Başkanlığı Normal alım olarak en az ilköğretim mezunu adaylar arasından şoför alımı yapıyor. Sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile ilgili süreç Belediye internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Adaylar Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Ekskavatör (Kazıma Yükleme) Operatörü Belgesi  sahibi olacaktır. Başvurular online veya şahsen 00004937760 iş ilan numarası ile iş kurumuna yapılması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler