1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Karadeniz Teknik Üniversitesi 18 Memur Alımı
Karadeniz Teknik Üniversitesi 18 Memur Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi 18 Memur Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından 27 Temmuz 2017 tarihinde 18 memur alım ilanı yayınlandı. 18 memur alımı için başvurular 1 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak olup 15 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde bel

A+A-

Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından 11 hemşire, 3 radyoloji teknikeri, 3 anestezi teknikeri, 1 acil tıp teknikeri olmak üzere toplamda 18 memur alım ilanı yayınladı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 18 memur alımı için başvurular 1 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak olup 15 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların istenilen belgelerle birlikte Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru sırasında istenilen belgeler; diploma veya mezuniyet belgesinin aslı (noter onaylı sureti de kabul edilmektedir), 2016 KPSS sonuç belgesi, başvuru dilekçesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, vesikalık fotoğraf, istenilen tecrübeye ait çalışma belgesi, SGK hizmet dökümü olarak belirtilmiştir.

7 Hemşire alımı için: Adayların sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu olması ve belirtilen kadroya göre üniversite hastanesinde en az 1 yıl çalışmış olması gerekmektedir. Deneyimin, SGK sigorta belgesi ile belgelendirilmesi şartı aranmaktadır.

4 Hemşire alımı için: Sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü veya sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü mezunu olma şartı yer almaktadır.

3 Radyoloji Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü önlisans mezunu olmak ve bir üniversite hastanesinde en az 5 yıl çalışmış olmak gerekmektedir.

3 Anestezi Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Bölümü önlisans mezunu olmak ve bir üniversite hastanesinde en az 5 yıl çalışmış olmak şartı yer almaktadır.

1 Acil Tıp Teknikeri alımı için: Adayların Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım bölümü ön lisans mezunu olması ve üniversite hastanesi acil servisinde en az 2 yıl çalışmış olması gerekmektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 18 memur alımı tam ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.