1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Karadeniz Teknik Üniversitesi 8 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Karadeniz Teknik Üniversitesi 8 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Karadeniz Teknik Üniversitesi 8 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

KTÜ rektörlüğü yayınlamış olduğu ilan ile 3 kişi lise mezunu 5 kişi lisans mezunu olmak üzere toplam 8 kişi sözleşmeli personel alımı yapılmaktadır. Alım 2018 yılı KPSS puan sıralaması ile yapılmaktadır.

A+A-

Karadeniz Teknik Üniversitesi 8 kamu personeli alımı başvuruları 22 Mart 2019 Tarihinde başlamış olup, Adayların 15 gün içerisinde müracaat etmeleri gerekmektedir. Lise lisans mezunu olması gerekmektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü 1 kişi Hemşire alımı için adayların Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olması, Üniversite hastanesinde en az 3 (üç) yıl süre ile Koroner Yoğun Bakım Ünitesinde hemşire olarak görev yapmış olması şartları vardır.

KTÜ 1 kişi hemşire alımında ise adayların, Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olması ve Üniversite hastanesinde en az 3 (üç) yıl süre ile Kardiyoloji Anjiyografi Ünitesinde hemşire olarak görev yapmış olması gerekmektedir.

1 kişi hemşire alımına başvuracak adayların; Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olmak, Üniversite hastanesinde en az 3 (üç) yıl süre ile ERCP ve ileri endoskopik işlemler (ESD, EMR) konusunda hemşire olarak görev yapmak şartları aranmaktadır. Başvurular, başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir.

5 kişi kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların; Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik (Lisans) Mezunu Olması şartı vardır. Tüm alımlar için başvuru yapacakların 2018 KPSS Lisans (B) grubu ve 2018 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır. Başvuru yapan adayların üniversitenin sitesi üzerinden alımla ilgili işlemleri takip etmesi gerekmektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli 8 hemşire alımı ilan metni tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.