1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Karadeniz Teknik Üniversitesi Hemşire Alımı
Karadeniz Teknik Üniversitesi Hemşire Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Hemşire Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi En az Lise Mezunu Hemşire alım ilanı 11 Eylül 2017 de yayınladı. Alınacak personel için başvurular 18 Eylül 2017 de başlayacak olup 02 Ekim 2017 tarihinde son bulacaktır. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır.

A+A-

Karadeniz Teknik Üniversitesine istihdam edilmek üzere 1 kişi istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular Şahsen veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 02 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 1 kişi için şartlar: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programından mezun olmak. Bir üniversite hastanesinde en az 6 (altı) ay Yanık Ünitesinde hemşire olarak çalışmış olmak ve bu çalışmışlığını ilgili kurumca ve SGK sigorta belgesi ile belgelendirebilmek.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 02 Ekim 2017 Mesai bitimine kadar ŞAHSEN başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Başvurular 02 Eylül 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Şubesi adresinden alınabilir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Hemşire alım ilan Kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.