Karayolları Genel Müdürlüğü 2 Büro İşçi Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü 2 Büro İşçi Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Ankara 4. Bölge Müdürlüğü'ne bağlı iş yerlerinde istihdam edilmek üzere 2 belirsiz süreli daimi engeli büro işçisi alımı yapılacağı belirtiliyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı alım ilanında 2 adet büro işçisi olarak gerçekleştirilecek engeli personel alımı için gerekli şartları taşıyan adayların ilanın yayınlandığı tarihten itibaren başvurularını 5 gün içerisinde Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya internet sitesi üzerinden yapmaları gerektiği belirtiliyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü 2 sürekli engelli işçi alımı başvuru şartları arasında;

Lisans düzeyinden mezun olup, EKPSS’ye girmiş olma, İlanın son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş veya 35 yaşını doldurmamış olma, İlgili yasa uyarınca 142,91 TL çıplak yevmiye ile işe başlama 2 aylık deneme süresini kabul etme yer alıyor.

Başvuru Şekli, Tarihi ve Yeri

Karayolları Genel Müdürlüğü 2 sürekli engelli işçi alımı başvuru tarihi olarak 4 ile Ağustos 2020 tarihinden başlayarak 10 Ağustos 2020 tarihine kadarTürkiye Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya İŞKUR'un internet adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Sözlü Mülakat ve Uygulamalı Sınav Tarihi

Karayolları Genel Müdürlüğü 2 sürekli engelli işçi alımı sözlü sınav veya mülakat tarihi ise Karayolları Genel Müdürlüğü internet sitesinin duyurular kısmında ilan edileceği belirtiliyor. Sözlü sınav ya da mülakat açıklanan saat ve tarihte Etlik Cad. No:39 Dışkapı 06110 ANKARA adresinde gerçekleştirileceği ilanda belirtiliyor. Ayrıca adaylara herhangi bir tebligat yapılmayacak olup sitede yer alan duyurunun tebligat niteliğinde olacağı belirtiliyor.

İŞKUR İş İlan No (00005612045)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum