1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Karayolları Genel Müdürlüğü 662 Sözleşmeli Personel Alımı
Karayolları Genel Müdürlüğü 662 Sözleşmeli Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü 662 Sözleşmeli Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü devlet personel başkanlığı üzerinden 10 Temmuz 2018 de yayınladığı ilan ile 662 sözleşmeli kamu personeli alımı yapacak.

A+A-

DPB da yayınlanan ilan ile 66 adet sözleşmeli kamu personeli alımı karayolları genel müdürlüğü yapacaktır. Başvurular ösym üzerinden merkezi yerleştirme olarak gerçekleşecektir.

İşte ilan; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 4 üncü maddesinin (B) fıkrası hükümleri ile 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” a göre Genel Müdürlüğümüz Merkez ve Taşra teşkilatında istihdam edilecek 662 adet sözleşmeli personel pozisyonuna Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından doğrudan yapılacak merkezi yerleştirme ile personel istihdam edilecektir.

Başvuru yeri ve başvuru tarihleri: Söz konusu yerleştirme işlemine dair duyuru ve ilgili kılavuzlar Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı’nın internet sitesinde (http://www.osym.gov.tr) yayımlanmıştır. Adaylar tercihlerini 10 -16 Temmuz 2018 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM’ye göndereceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri, 16 Temmuz 2018 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.

Yerleştirme işlemlerinin sonuçlanmasından sonra yerleşen adaylara ilişkin duyurular Genel Müdürlüğümüz internet sitesinde yayımlanacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler