1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KASKİ Memur Alımı
KASKİ Memur Alımı

KASKİ Memur Alımı

KASKİ Müdürlüğü Memur Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 02 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracakların kişisel durumu eski hükümlü olması gerekmektedir.

A+A-

Kahramanmaraş KASKİ Müdürlüğü Sözleşmeli Memur alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Abone İşleri Memuru Eski Hükümlü Kayseri olarak istihdam edileceği açıklandı.

Eski Hükümlü 1 kişi Abone İşleri Memuru için şartlar: Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu mezunu olması gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puan türüne göre sıralanacaktır. Ayrıca Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olması şart. 4857 İş Kanunu Hakları sözleşmesi yapılacaktır.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan Başvuru Kabul edilecektir. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına veya Devlet memuru olmaya engel bir suçtan hüküm giyenlerden cezasını infaz kurumlarında tamamlayanları, cezası ertelenenleri,  koşullu salıverilenleri; özel kanunlarda belirtilen şartlardan dolayı istihdam olanağı bulunmayanları; ömür boyu kamu hizmetlerinden yasaklı bulunanlardan, Cumhuriyet Başsavcılığından alınan salıverilen hükümlülere ait durum bildirme formu ile durumlarını belgelendirmek veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Kayseri istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan 00003604321 numarası ile 02 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.