Kayseri Üniversitesi 40 güvenlik görevlisi ve işçi alımı yapıyor

Kayseri Üniversitesi 40 güvenlik görevlisi ve işçi alımı yapıyor

Kayseri Üniversitesi İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi ile güvenlik görevlisi alımı için güncel ilan yayımladı. Yayımlanan ilanlarda farklı şart ve niteliklerde 40 sürekli işçi alımı olacak. Alınacak işçiler üniversitenin çeşitli yerlerinde çalıştırılaca

Kayseri Üniversitesi 40 işçi alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayımlandı. Temizlik görevlisi ile güvenlik görevlisi 40 işçi ilçe genelinde istihdam edilecek.

Başvuru tarihleri ne zaman;

Üniversite tarafından yayımlanan alım duyurusuna başvurular bugün başlamış bulunmaktadır. Son başvuru tarihi ise 13 Aralık 2019 olarak belirlendi.

Başvurular nasıl yapılabilir;

Üniversite tarafından yayımlanan ilanlarda iki farklı türde başvuru işlemleri gerçekleştirilebilecektir. İŞKUR Kayseri il veya ilgili ilçe müdürlükleri ile İŞKUR e-şube üzerinden gerekli iş ilanlarına başvuru yapılacak. İŞKUR e-şube üzerinden başvuru yapacak adaylar, şifreleri ile kişisel hesaba giriş yaptıktan sonra üst bölümünden açık iş ilanları menüsüne gelerek iş yeri unvanı bölümüne "KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ" yazıp aratarak başvuru yapabilecek.

Kadro dağılımı;

Kayseri Üniversitesi sürekli işçi alımında 7 güvenlik görevlisi ve 33 temizlik görevlisi olmak üzere toplamda 40 kişi Kayseri Üniversitesi bünyesinde istihdam edilecek. Yayımlanan ilanlar ve karşısında kırmızı kutu içinde yazılı kodlar ise şu şekildedir;

kayseriuni.jpgBaşvuru şartları;

Yukarıda da görüldüğü gibi her ilan için farklı ilan kodları dolayısıyla farklı şartlar yayımlanmıştır. Başvurularda uyulacak genel şartlara bakıldığında güvenlik görevlisi alımı için valiliklerce verilen özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olma şartı ile iş sağlığı ve güvenliği ile iletişim becerilerini içeren toplamda en az 50 saat süreli sertifikaya sahip olma şartı bulunmaktadır.

Temizlik görevlisi alımı ilandan ilana değişmekle birlikte hijyen, iş sağlığı ve güvenliği ile iletişim konularını kapsayan toplamda en az 80 saatlik sertifikaya sahip olunması gerekmektedir. Alımlarda ilgili ilana göre en az ilkokul veya lise mezunu olma şartının yerine getirilmesi gerekmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları için yayımlanan iş ilanları için İŞKUR iş ilanı sayfamızı ziyaret edin.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.