1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KİK Memur Alımı 2017
KİK Memur Alımı 2017

KİK Memur Alımı 2017

21 Nisan 2017 Tarihinde Kamu İhale Kurumu Tarafından Kamu Personel Alım İlanı Yayınlandı. Resmi İş İlanına Başvurmak İsteyen Adaylar 15 Mayıs 2017 Tarihi İle 26 Mayıs 2017 Tarihler Arasında İşlemlerini Yapabilecekler. Yayınlanan Duyuruya Göre Önlisans ve

A+A-

Kamu İhale Kurumu tarafından 21 Nisan 2017 kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan resmi ilana göre 4 Avukat, 6 Büro Görevlisi, 5 İletişim Görevlisi olmak üzere toplam 15 kişi istihdam edilecektir.

Başvurular 15 Mayıs 2017 tarihinde başlayacak olup, 26 Mayıs 2017 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Başvuracak adayların Kurumun resmi internet sitesinde yer alan Başvuru Formunu doldurulmak suretiyle istenen belgeler ile beraber ilgili kuruma şahsen veya posta yoluyla başvuru yapmaları gereklidir.

4 Avukat alımı için: KPSSP3 puan türü esas alınacak. Hukuk Fakültesi mezunu olmak, Avukatlık ruhsatına sahip olmak şartları mevcut.

6 Büro Görevlisi alımı için: KPSSP3 puan türü esas alınacak. En az dört yıllık eğitim veren; Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, İletişim Fakülteleri ile fakültelerin Matematik, İstatistik, Türk Dili ve Edebiyatı, Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik lisans programlarından mezun olmak şart.

5 İletişim Görevlisi alımı için: KPSSP93 puan türü esas alınacak. En az iki yıllık eğitim veren yüksekokulların yada dengi okulların; Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler ön lisans programlarından mezun olmak şart.

2016 yılında ÖSYM Başkanlığınca yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarından, en az 80 puan alanlar başvurabilecek. Başvuru sonucunda puan sıralamasına göre 10 katı aday sözlü sınava hak kazanacaktır.

KİK Kamu İhale Kurumu memur alım ilanı resmi ilan metni için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.