Kırıkkale Belediyeleri 7 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR'da Yayınlandı

Kırıkkale Belediyeleri 7 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR'da Yayınlandı

Kırıkkale Belediye Başkanlıkları tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 7 personelin Temizlik Görevlisi ve Beden İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

Kırıkkale Bahşılı Belediyesi Personel Ltd. Şti. ve Kırıkkale Delice Belediyesi Personel Ltd. Şti. İŞKUR’da yaptıkları açıklamalarda alınacak 7 personelin daimi kadrolarda Temizlik Görevlisi ve Beden İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Bahşılı Belediyesi Beden İşçisi için aranan nitelikler (Daimi 3 personel)

Türk vatandaşı olmak, 45 – 55 yaş arasında olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, İlköğretim mezunu olmak, Askerlik hizmetini fiilen yapmış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak ve Kırıkkale İli Bahşılı ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru formu, 2 adet fotoğraf, İkametgah belgesi, Aile nüfus kayıt örneği, Adli sicil kaydı, Diploma veya mezuniyet belgesi, Askerlik terhis belgesi, Sağlık raporu, Kimlik fotokopisi ve SGK hizmet dökümü istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 6 Haziran 2020’dir.

Delice Belediyesi Temizlik İşçisi için aranan nitelikler (Daimi 4 personel)

Türk vatandaşı olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyeti olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlikle ilişiği ve Kırıkkale İli Delice ilçesinde en az 3 yıl ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru dilekçesi, Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğraf, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi, İkametgah ilmühaberi, Çalışmasına engel olmadığına dair sağlık raporu ve Banka hesap numarası istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 4 Haziran 2020’dir.

Bu İlanlar Kırıkkale İş İlanları kategorisinden verilmiştir.

bahsili-basvuru-kilavuzu.jpgdelice-basvuru-kilavuzu.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.