1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kırıkkale Üniversitesi 51 Hemşire Ebe Ve Sağlık Personeli Alımı
Kırıkkale Üniversitesi 51 Hemşire Ebe Ve Sağlık Personeli Alımı

Kırıkkale Üniversitesi 51 Hemşire Ebe Ve Sağlık Personeli Alımı

Kırıkkale Üniversitesi en az lise mezunu hemşire, ebe ve sağlık personeli alım ilanı 13 Temmuz 2018 de yayınladı. Alınacak personel için başvurular başlamış olup 27 Temmuz 2018 tarihinde son bulacaktır.

A+A-

Kırıkkale Üniversitesine istihdam edilmek üzere 51 kişi hemşire, ebe ve saplık personeli alınacaktır. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 27 Temmuz 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversitenin Tıp Fakülte Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 27 Temmuz 2018 Mesai bitimine kadar ŞAHSEN başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Kırıkkale Üniversitesi 51 personel alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler