1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Kamu Personeli Alımı
Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Kamu Personeli Alımı

Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Kamu Personeli Alımı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan ile Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 4/b sözleşmeli kamu personeli alımı gerçekleştiriyor.

A+A-

DPB üzerinden 23 Temmuz 2018 de yayınlanan ilan ile Kırıkkale Üniversitesi diş hekimliği fakültesine lisans mezunu hemşire 2 kişi ve önlisans mezunu röntgen teknisyeni 1 kişi olmak üzere kadrolu 3 kamu personeli alımı gerçekleştiriliyor.

Başvuracaklar hemşire alımı için: Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak. Röntgen teknisyeni için: Tıbbi Görüntüleme Teknikleri 2 yıllık ön lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuracaklarda aranan ortak özellikler: Erkekler için; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olması gerekmektedir. 657 sayılı Kanun’un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmaması gerekmektedir.

Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılması sonucunda atanmaya engel bir durum bulunmaması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) Grubu KPSS P3, Ön lisans mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı esas alınacaktır.

Adaylardan istenen belgeler: 2016 KPSS (B) Gurubu sınav sonuç belgesi, Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi olması gerekmektedir. Fotoğraflı Başvuru Formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin) ve Adli Sicil Kaydı belgesi olması gerekmektedir.

Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı internet sayfasından temin edilecek “Başvuru Formu”nu eksiksiz doldurarak istenilen belgeler ile birlikte Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı’na şahsen yapmaları gerekmektedir. Adayların posta yolu ile yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir.

Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kamu personel alım ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler