1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kişisel Verileri Koruma Kurumu 35 Kamu Personeli Alımı
Kişisel Verileri Koruma Kurumu 35 Kamu Personeli Alımı

Kişisel Verileri Koruma Kurumu 35 Kamu Personeli Alımı

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 10 Ağustos 2018 de  yayınladığı ilan ile 35 uzman yardımcısı (kamu personeli) alımı yapacağını duyurdu.

A+A-

Kişisel Verileri Koruma Kurumu naklen 10 Ağustos 2018 de 35 kamu personel alımı yapacağın açıkladı. Bu kapsamda başvuru yapacak adayların siyasal bilgiler, İİBF, hukuk, iktisat, işletme, bilgisayar mühendisliği ve elektrik elektronik mühendisliği 4 yıllık lisans bölümlerinden birisinden mezun olmaları istenmektedir.

Yurtdışından mezun olmuş kişilerin ise YÖK’ten denklik almaları gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapacak adaylarda farklı tecrübe şartları da aranmaktadır.

Sınav başvuruları 10 Eylül 2018 ile 21 Eylül 2018 tarihleri arasında Kurumun internet sitesinden (www.kvkk.gov.tr) indirilerek doldurulacak Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcılığı Yarışma Sınavı Başvuru Formu ve istenilen belgelerin eklenmesi suretiyle başvuru süresi içerisinde Kuruma şahsen veya posta yoluyla teslim edilerek yapılacaktır.

Adaylar başvuru yaparken gerekli belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde teslim etmelidirler. Bu belgeler arasında özgeçmiş, KPSS sonuç belgesi, lisans diploması fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, son 5 yıl içinde alınan YDS puanı sonuç belgesi, dilekçe ile yapılacaktır. Adaylar başvuru tarihlerine ve bu belgelere dikkat ederek başvurularını yapmaları gereklidir. Aksi takdirde başvurular geçersiz kabul edilecektir. Bu da hak kaybına neden olabilecektir. Son olarak YDS sınavından en az 70 puan alınmış olması şartını da ifade etmemiz gerekir.

Kişisel Verileri Koruma Kurumu 35 Kamu Personeli Alım kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.