1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kişisel Verileri Koruma Kurumu Uzman Personel Alımı Yapacak
Kişisel Verileri Koruma Kurumu Uzman Personel Alımı Yapacak

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Uzman Personel Alımı Yapacak

Kişisel Verileri Koruma Kurumu yayınladığı ilan ile açıktan uzman alımı yapacağını duyurdu. İlanın detayları haberimizde yer almaktadır.

A+A-

Başvuru Şartları 
Kişisel Verileri Koruma Kurumu naklen atama kapsamında (kurumlarda halen çalışmakta olan uzmanlar arasından) 15 personel alımı yapacağın açıkladı. Bu kapsamda başvuru yapacak adayların siyasal bilgiler, İİBF, hukuk, iktisat, işletme, bilgisayar mühendisliği ve elektrik elektronik mühendisliği gibi bazı 4 yıllık lisans bölümlerinden birisinden mezun olmaları istenmektedir. 

Yurtdışından mezun olmuş kişilerin ise YÖK’ten denklik almaları gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapacak adaylarda farklı tecrübe şartları da aranmaktadır. Bu sebeple adayların ilanı detaylı bir şekilde incelemelerinde fayda bulunmaktadır. 

Başvuru Tarihleri
Bu ilana başvuru yapacak adaylar için son başvuru tarihi 30 Nisan olarak belirlenmiştir. Saat 17.30’a kadar yapılabilecek başvurularda adaylar şahsen veya posta ile başvuru yapabileceklerdir. Ancak postanın başvuru tarihleri arasında kuruma ulaşması istenmektedir. 

Adaylar başvuru yaparken gerekli belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde teslim etmelidirler. Bu belgeler arasında özgeçmiş, lisans diploması fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, son 5 yıl içinde alınan YDS puanı sonuç belgesi, dilekçe ve kurumdan alınmış hizmet belgesi yer almaktadır. Adaylar başvuru tarihlerine ve bu belgelere dikkat ederek başvurularını yapmaları gereklidir. Aksi takdirde başvurular geçersiz kabul edilecektir. Bu da hak kaybına neden olabilecektir. Son olarak YDS sınavından en az 70 puan alınmış olması şartını da ifade etmemiz gerekir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.