Kızılay 14 Şubat personel alımı ilanları, 4bin TL maaş veriliyor

Kızılay 14 Şubat personel alımı ilanları, 4bin TL maaş veriliyor

Kızılay tarafından yayımlana kamu personeli alımları dahilinde 13 ve 14 Şubat 2020 tarihlerinde çok sayıda yeni ilan yayımlandı. 11 farklı birimde çıkılan istihdam ilanlarına başvuru süreci başladı. Adaylar online başvuru yapabilecek. İşte detaylar…

Türk Kızılayı yeni kamu personeli alımı sürecine başladı. 11 farklı birimde çıkılan ilanlarda yer alan bilgilere göre adaylara en az 4 Bin TL maaş vadediliyor. Her alan için talep edilen başvuru şartları ise kurumun kariyer sayfasından ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

11 Farklı Birimde Onlarca Personel Alınacak

Kızılay yayımladığı ilanlar dahilinde; Raporlama Uzmanı, İletişim Asistanı, Finans Asistanı , Uzman ( Endüstri Mühendisi), Kalite Güvence Uzmanı, Kalite İzleme Uzmanı , Veri Doğrulama Uzmanı, Dijital İletişim (Webmaster) Uzmanı, Gençlik Çalışanı, Genel Başvuru - Engelli Personel, Grafiker kadrolarında personel alımları yapacağını ilan etti.

Başvuru Şartları

Her ilanın yayım tarihi, unvan bilgileri ve görev yerleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Başvuru yapacak olan adaylar için sunulan şartlarda ise;

kizilay-001.jpg

Raporlama Uzmanı alımı için başvuru yapacak olan adayların; 4 yıllık lisans mezunu olmaları, Raporlama konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip olmaları ve Tableau , Basic Design, GIS Programlarının bazılarını kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

İletişim Asistanı başvurularında kabul edilecek olan temel kriterler; tercihen iletişim fakültesi olan 4 yıllık lisans eğitimi sahibi olunması, İngilizce ve tercihen Arapça bilgisine sahip olunması, en az 1 yıl tecrübe sahibi olunması gerekmektedir.

Finans Asistanı alımı için adayların İşletme, İktisat, Bankacılık ve Finans ,Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun olmaları tercih sebebi olacaktır. 

Uzman ( Endüstri Mühendisi) alımı için başvuracak adayların Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olmaları ve Sektör Analizi, Kurum Kültürü Analizi, PESTL Analizi, BCG Analizi, Rakip Analizleri yapabilecek kalifiyede olmaları şarttır.

Kalite Güvence Uzmanı başvurularında belirleyici unsur mezuniyet olurken; adayların Biyomedikal, Kimya, Elektronik, Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Eczacılık Fakültesi mezunu olmaları şarttır.

Kalite İzleme Uzmanı başvurularını tamamlamak isteye adayların Çevre, Kimya, Biyomedikal Mühendisliği Bölümlerinden veya Fen-Edebiyat Fakülteleri; Kimya Bölümünden mezun olmak şartlarını sağlamaları gerekmektedir.

Veri Doğrulama Uzmanı alımları için talep edilen eğitim şartı  İstatistik, Endüstri Mühendisliği alanlarını kapsamakta olup;

Dijital İletişim (Webmaster) Uzmanı alımları için başvuru yapacak olan adayların ise lisans mezunu olmaları yeterlidir.

Son olarak Gençlik Çalışanı alımları için adayların Eğitim Bilimleri, Sosyal Hizmetler, Fen-Edebiyat Fakültesi mezunu ve Pedagojik formasyon sahibi olmaları şartı aranırken; Grafiker alımı için ise Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun olan tecrübeli adaylar tercih edilecektir.

Kızılay personel alımı için ayrıca engelli kadrolarında gerçekleştirilmek üzere genel başvurular da kabul edilmektedir. 13 ve 14 Şubat 2020 tarihlerinde yayımlanan personel alımı ilanları için adaylar basvuru.kizilaykariyer.com adresinden online başvurularını tamamlayabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum