Kızılay Hemşire, Asistan, Yönetici 13 Personel Alımı Yayımladı

Kızılay Hemşire, Asistan, Yönetici 13 Personel Alımı Yayımladı

Kızılay 3 Aralık 2019 tarihli yeni alım duyuruları yayımladı. Kızılay tarafından farklı şehirlerde 13 personel alımı olacak. Kızılay Kariyer sayfasından alım için ilanlara başvurular bugün başladı. Online başvurularda KPSS şartı aranmamaktadır.

Türk Kızılay'ı peş peşe personel alımı ilanı yayımladı. Sağlığın geliştirilmesi ve teşviği uzmanı, ilk yardım eğitimcisi , ruh sağlığı hemşiresi, finans asistanı, sağlığın geliştirilmesi ve teşviği birim yöneticisi ve normal dönem psikososyal hizmetler birim yöneticisi olmak üzere 13 personel alımı olacak.

İllere göre kadro detayları:

Kızılay'ın yayımladığı alım duyurusunda Ankara için yönetici kadrosunda olduğu için sağlığın geliştirilmesi ve teşviği uzmanı, ilk yardım eğitimcisi, sağlığın geliştirilmesi ve teşviği birim yöneticisi ve normal dönem psikososyal hizmetler birim yöneticisi 4 personel alınacak. Kahramanmaraş için ruh sağlığı hemşiresi alımı gerçekleştirilecek.

Finans asistanı ise Ankara ,Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, İstanbul (Sultanbeyli), Adana, Kahramanmaraş, Kayseri olmak üzere 8 ile alınacak. İşte Kızılay tarafından yayımlanan iş ilanları;

kizilay-3aralik-ilanlari.jpg

Başvurular nasıl yapılacak:

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Kızılay Kariyer sayfasına üye olacak. Üye olup CV oluşturduktan sonra açık iş ilanlarından kendisine uygun olan ilana kolayca başvuru yapabilecek. Başvuru yapacak aday ilan sayfasında ön yazı ekleyerek işe alınma şansını artırabilecektir.

Başvuru şartları:

Kurumun yayımladığı her ilan için ayrı bir başvuru şartı öne sürülmekle birlikte mezuniyet şartı saağlığın geliştirilmesi ve teşviği uzmanı alımı için 4 yıllık hemşirelik bölümü mezunu olunması, ilk yardım eğitimcisi alımı için sağlık ile ilgili yüksekokul veya fakülte mezunu olma ile ilk yardım eğitimcisi sertifikasına sahip olma şartı bulunuyor.

Ruh sağlığı hemşiresi alımı için hemşirelik veya hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerinden en az lisans mezunu olma, finans asistanı alımı için lisans mezunu olma ancak tercihen İşletme, İktisat, Bankacılık ve Finans ,Matematik, İstatistik bölümü mezunu şartı, sağlığın geliştirilmesi ve teşviği birim yöneticisi alımı için tıp fakültesi mezunu olma ve normal dönem psikososyal hizmetler birim yöneticisi alımı için Psikoloji bölümünden mezun olma şartı bulunmaktadır.

Belediyelerde, bankalarda ve diğer kuruluşlarda kariyer fırsatını yakalamak için personel alımı sayfamızı ziyaret edin. Kızılay açık iş ilanları sayfası için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum