Kızılay Türkiye Geneli sınavsız personel ilanları yayımlandı

Kızılay Türkiye Geneli sınavsız personel ilanları yayımlandı

Türk Kızılayı tarafından yapılacak olan personel alımları için güncel istihdam ilanları yayımlandı. 8 farklı ilan ile personel talebi listeleyen Kızılay bünyesinde; Türkiye genelinde olmak üzere çok sayıda istihdam yapılacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşları dahilinde gerçekleştirilen personel alımları için adayların ilgi ile takip ettikleri üzere; güncel başvuru kılavuzlarının ve detayların yer aldığı personel istihdam duyuruları yayımlanmaya devam ediyor.

Kızılay Personel Alımı

Türkiye genelinde yaptığı işler ve verdikleri hizmetler dahilinde en önemli kamu kuruluşları arasında yerini alan Kızılay bünyesinde görev yapmak isteyen vatandaşlar için sunulan bilgilere göre; 8 farklı ilanda personel talebinde bulunuldu.

Unvan ve Şehir Bilgileri

Türkiye genelinde yapılacak olan işe alımlar için öncelikli olarak başkent Ankara’da personel alımları yapılacak olup; ayrıca Şanlıurfa, Kahraman Maraş, Kayseri, Konya , İstanbul ve Gaziantep illerinde de alım yapılacaktır.

Organizasyonel Gelişim ve Ücret Yönetimi Uzmanı, Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi, İşe Alım Uzmanı, İnsan Kaynakları İş Ortağı ve Performans ve Yetenek Yönetimi Uzmanı alımları için Ankara ilinde görevlendirmeler yapılacaktır.

Şanlıurfa, Kahraman Maraş, Kayseri, Konya , İstanbul kentleri dahilinde Psikiyatrist unvanı ile personel alımı yapılacak olup; ayrıca Çağrı Merkezi Operatörü alımı için de Gaziantep ilinde istihdam süreci başlatılmıştır.

Başvuru Şartları ve Son Başvuru Tarihleri

Organizasyonel Gelişim ve Ücret Yönetimi Uzmanı başvuruları 26 Ekim 2020 tarihinde sona erecektir. Adayların İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi Bölümleri ve Endüstri/İşletme Mühendisliği mezunu olması tercih sebebidir.

Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi / Doktor alımı için adayların Tıp Fakültesi mezunu olup  Mikrobiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji veya Enfeksiyon Hastalıkları ana bilim dallarından birinde uzmanlık diplomasına sahip olan ve ayrıca kan bankacılığının laboratuvar uygulamalarında 3 yıl deneyim sahibi olan adayların tercih edileceği açıklanmaktadır. 20 Ekim 2020’de yayımlanan ilanın son başvuru tarihi verilmemiştir.

1 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek olan Psikiyatrist alımları için adayların Yabancılar ve Uluslararası Koruma ve Kanunu hakkında yeterli düzeyde bilgi sahibi olması ve Psikiyatri alanında mezuniyet sahibi olunması talep edilmektedir.

Tıp Fakültesi mezunu olan ve yeterli derecede İngilizce bilgisine sahip olan adayların Doktor unvanı ile istihdam edileceği beyan edilirken; İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi Bölümleri, Psikoloji, PDR ve Endüstri Mühendisliği mezunlarının da İşe Alım Uzmanı olarak görevlendirileceği açıklanmaktadır.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri ve Endüstri/İşletme Mühendisliği mezunlarının tercih edileceği alımlar için İnsan Kaynakları İş Ortağı alınacak olup; başvurular 26 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Endüstri/İşletme Mühendisliği, İstatistik, İİBF vb. bölümlerden mezun olan adaylar en geç 26 Ekim 2020 tarihine kadar Performans ve Yetenek Yönetimi Uzmanı alımı için başvuru yapacak olup; 31 Ocak 2021 tarihinde sona erecek başvurular için Lisans mezunu adayların Çağrı Merkezi Operatörü olarak görevlendirilecekleri açıklanmaktadır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.