1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kobi Uzman Yardımcısı Alımı 57 Kişi Başvuruları Bitiyor
Kobi Uzman Yardımcısı Alımı 57 Kişi Başvuruları Bitiyor

Kobi Uzman Yardımcısı Alımı 57 Kişi Başvuruları Bitiyor

Kobi uzman yardımcısı 57 kişi alımı yayımlanarak başvuru almaya devam ediliyor. Alım KPSS ile gerçekleşecektir. 46 şehre dağıtım yapılarak sonuçlandırılacaktır. Kobi uzman yardımcısı alımı başvuruları bitiyor.

A+A-

Kobi uzman yardımcısı alımı KOSGEB 57 kişi alımı başvurularında sona gelindi. 46 şehre alımı yapılacak kamu personeli alımı için KPSS puanı kullanılarak alım yapılacaktır. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından kamu personeli alımı ilanı verilmiştir. Resmi Gazetede yayımlanan ilan ile 46 Şehir'e 57 KOBİ uzman yardımcısı alımı yapılmaktadır. Kimler başvuruda bulunabilir, şartlar neler, tüm detaylar.

KOSGEB tarafından 57 uzman yardımcısı kamu personeli alımı resmi gazetede ilan edilmiş olup başvuruları devam eden 13 Haziranda sona erecek olan başvurular için detaylarıyla haberimizde veriyoruz.

Genel Başvuru Şartları neler; T.C Vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, 18 yaşını bitirmiş 35 yaşını doldurmamış olması ve Askerlikle ilgisinin bulunmaması gerekmektedir.

Türk Ceza Kanununu 53 Maddesinde Belirtilen Süreler Geçmiş Olsa Bile, Kasten İşlenen Bir Suçtan Dolayı Bir Yıl veya Daha Fazla Süreyle Hapis Cezasına Ya Da Affa Uğramış Olsa Bile Devletin Güvenliğine Karşı Suçlar veya Anayasal Düzene İşleyişine Karşı Suçlar, Zimmet, Rüşvet, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Sahtecilik, Hileli İflas, İhaleye Fesat Karıştırma, Edimin İfasına Fesat Karıştırma veya Kaçakçılık Suçlarından Mahkum olmaması gerekmektedir.

KPSS sınavında belirtilen puan türlerinden 2017 ile 2018 yıllarında en az 70 puan alması gerekmektedir. KOSGEP uzman yardımcısı kamu personeli alımı başvuruları başlamış olup 13 Haziranda 2019 tarihinde sona erecektir.

Tüm detaylar için İlan kılavuzunu tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum