1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Konya Büyükşehir Belediyesi 79 Kamu Personeli Alımı
Konya Büyükşehir Belediyesi 79 Kamu Personeli Alımı

Konya Büyükşehir Belediyesi 79 Kamu Personeli Alımı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı daimi 79 kamu personeli alımı yapacak. Alınacak Personel sayısı 79 kişi ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapılıyor.

A+A-

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Şoför olarak toplam 79 kişi daimi personel sınıfından eleman alımı gerçekleştiriyor. Başvuracaklar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Adaylardan KPSS şartı istenmiyor.

Adaylar için başvurular başlamış olup 11 Eylül 2018 tarihi bitimine kadar şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Adayların başvuru için istenen belgelerde beyan farklılığı veya aykırı beyanda bulunduğu tespit edenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlamış olsalar bile iptal edilir.

Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar: 4857 sayılı iş Kanunu'na göre alım gerçekleşecektir. Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir.

Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 ay ve üzeri veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı gerçek dışı kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve Gurur kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmaması ve Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.

Adaydan istenen belgeler: Öğrenim durumunu gösterir belgesi aslı ve fotokopisi. T.C. Nüfus cüzdan fotokopisi. Özgeçmişi anlatan CV ve Sağlık raporu olması gerek. Askerlik durumu çıktısı, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil ve muaf olduğunu belirten belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecektir.

Konya Büyükşehir Belediyesi 79 daimi personel alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum