Konya SYDV 3 Geçici İşçi Alımı Yapacağını İlan Etti

Konya SYDV 3 Geçici İşçi Alımı Yapacağını İlan Etti

Konya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak istihdam edilecek personeller hakkında personel alımı ilanı yayımlandı.

Türkiye genelinde devam eden ve özellikle kurumlar ile kuruluşlar bünyesinde yapılması konusunda özenli bir çaba görülen personel alımı ile işçi alımı süreçleri kapsamında, tespit edilen şartlar dahilinde istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarda adayların dikkat etmesi gereken öncelikli konuların başında, yayımlanan kılavuzda yer alan başvurular için açılan kontenjanlar dahilinde belirlen unvan ve başvuru şartlarının incelenmesi gelmektedir.

SYDV Personel Alımları

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde personel alımı ve işçi alımı yapacağı ilan edilmektedir.

Altıntekin SYDV Personel Alıyor

Söz konusu istihdamların muhatap adresi olarak Konya SYDV verilmekte olup; ilgili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı şubesi için de Altıntekin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) adresi işaret edilmiştir.

Yaşlı ve Engelli Bakım Personeli

Başvuruda bulunacak olan adaylar için belirtilen unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan ifadelere göre; adayların 3 kişilik kontenjan sınırı ile Yaşlı ve Engelli Bakım Personeli unvanı ile istihdam edilecekleri açıklanmıştır.

İlgili ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların; mesleki yeterlilik ve sertifikaya sahip olmak ve en az okur yazar olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Yarın

Altıntekin SYDV Sözleşmeli personel alımı başvurularının ise en geç yarın (9.9.2019) tarihine kadar başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

sydv-001.PNG

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.