Konya SYDV KPSS 60 ile memur alımı başvuruları bugün başladı

Konya SYDV KPSS 60 ile memur alımı başvuruları bugün başladı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığı ile yapılacak olan kamu personeli alımları için bugün itibari ile güncel başvurular alınmaya başlandı. Konya iş ilanları dahilinde yayımlanan memur alımı ilan detayları haberimizde…

Memur alımı ve kamu personeli alımı dahilinde Vakıf İlan platformu aracılığı ile paylaşılan istihdam başvuru kılavuzlarına bir yenisi daha eklendi. Adaylara duyurulan ila bilgileri ile başvuru şartları 19 Ocak 2021 SYDV ilanları olarak detaylandırıldı.

Konya İş İlanları

İç Anadolu Bölgesinde ve Türkiye genelinde önemli istihdam merkezleri arasında yer alan Konya iş ilanları kapsamında yayımlanan; Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne bağlı olarak kamu hizmetlerine devam eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) bünyesinde gerçekleştirileceği beyan edilen personel alımları için iki farklı ilan yayımlandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Konya ilinde Hüyük SYDV olarak hizmet veren kuruluş dahilinde iki farklı unvanda görevlendirmeler yapılacak olup; birer kişilik alımlar dahilinde toplamda 2 kişi olmak üzere; Büro Görevlisi alımı ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

sydv.jpg

Başvurular Bugün Başladı!

Çalışma Bakanlığı resmi istihdam platformları aracılığı ile duyurulan ilanlara yapılacak olan başvurular 19 Ocak 2021 tarihi itibari ile başladı. Adaylar tüm başvuru işlemlerini Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet adresi üzerinden online olarak yapacaktır. Başvuru ekranı üzerinden işlem yapılabilmektedir. Sisteme giriş yapabilmek için yeni üyelik açmak veya e-devlet şifresi aracılığı ile giriş yapmak mümkündür.

Başvurular için 1213872 numaralı ilan ile Büro Görevlisi başvuruları yapılacak olup; 1213871 numaralı ilan aracılığı ile de Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvurular için son tarih 26 Ocak 2021 olup; gerçekliği beyan edilen belgelerin kuruma teslimi de 27 Ocak 2021 tarihi olarak açıklanmaktadır.

Başvuru Şartları

SYDV personel alımları kapsamında adayların 35 yaşından büyük olmamak ve ayrıca KPSS asgari 65 puan almak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri, Fen Edebiyat Fakültesi Bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, PDR bölümlerinden birinden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve vakfın belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartı ile Büro Görevlisi alımı yapılacaktır.

İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi Bölümleri, Fen Edebiyat Fakültesi BölümleriSosyoloji,Psikoloji,Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, PDR bölümlerinden birinden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve ikamet şartını sağlamak koşulları ile de Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımları yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum