1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Konya Teknik Üniversitesi 25 Akademik ve Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Konya Teknik Üniversitesi 25 Akademik ve Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Konya Teknik Üniversitesi 25 Akademik ve Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Konya Teknik Üniversitesi 25 Akademik ve sözleşmeli personel alımı ilanları 12 Temmuz 2019 tarihinde yayımladı. Her iki ilanda verilecek maaş miktarı yüksek olarak ilan edilmiştir.

A+A-

Konya Teknik Üniversitesi 25 Akademik personel ve sözleşmeli personel alım ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlarda görev gereği maaş durumu yüksek olarak ilan edilmiştir. Alıma başvurular başlamış olup 29 Temmuz 2019 tarihinde son bulacaktır.

Üniversite Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik”in 8 inci maddesi uyarınca, sözlü/uygulamalı sınav sonucunda oluşacak başarı sırasına göre 2 (iki) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Üniversite birimlerinde boş bulunan kadrolarına, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından onaylanan Konya Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru İle İlgili Atanma ve Yükseltme Ölçütleri ve Uygulama Esaslarına göre öğretim üyesi alınacaktır.

Konya Teknik Üniversitesi akademik personel 23 kişi ve sözleşmeli personel 2 kişi kadro dağılımı kılavuz içerisinde verilmiştir.

Konya Teknik Üniversitesi 25 akademik personel ve sözleşmeli personel alım kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum